Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hagyják az emberek...

Miért hagyják az emberek megvezetni magukat az MLM üzletekkel?!

Figyelt kérdés
Nagyon incorrect dolognak tartóm, hogy azt nem mondják el, hogy csak inden 1000-10.000embernek lesz belőle valami bevétele... A tréningek meg amiket tartanak semmi másról nem szólnak mint 1 szektás agymosásról!!! Ennyire buták a magyarok, hogy mindenki bedől nekik????!

2014. jan. 27. 18:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 A kérdező kommentje:
Tudod hányingerem van az olyan emberektől aki eljön hozzám beszélgetni a régi dolgok ürügyén, azzal kezdi hogy kezet szeretne mosni, hogy közbe feltérképezhesse mi van a fürdőmben. Aztán ha ki jön előveszi a kis kencéjét persze amit ö is forgalmaz és közli, hogy ezek a bolti kézmosók teljesen kiszárítják a kezét!! De képzeljem el mióta ezt vagy azt használja semmi baja sincs... Bocsánat kérdezte valaki??!?! Mi ez ha nem tukmálás veszi kezdetét... Beszélgetés közben meg jönnek az árnyalt kérdések nem szeretnél jobban élni, elégedett vagy a jelenlegi életeddel stb...??? Totál nem én érdeklem csak annyira, hogy vajon mennyire tudna beszervezni maga alá! Csak az a baj én is ráadtam még nagyon régen a fejemet erre és hallottam minden alkalommal ezeket a fantasztikus technikákat amihez nem volt gyomrom! Mert ugye az MLM ügynökökben buzog a segítség vágy, hogy olyanra hívja fel a figyelmemet amire baromira nincs szükségem!!! Egész más lenne a szitu, hogyha beszélgetés közben mondjuk én mondanám azt, hogy száraz a kezem ettől vagy attól és nem tudok mit kezdeni vele és ö akkor ajánl valamit!! Az egész más! DE nem erről van szó hanem arról, hogy TI alakítsatok ki olyan helyzetet ahol előlehet ezzel jönni és elhiszitek azt, hogy ez életszerű és nem tűnik fel a másik embernek! Ezzel van a gondom ezzel az undorító rámászással és nem csak nekem hanem ki kéne menni az utcára aztán végig kérdezgetni spontán az embereket, hogy ők mit gondolnak erről!!
2014. jan. 28. 11:43
 42/65 anonim ***** válasza:
37%

ma 11:43

Kár, hogy megintcsak okoskodsz.

Kb senki sem dolgozik úgy ahogy te itt felvázoltad.

És még mi vagyunk a hazugok. Amikor eddig bármit is állítottál az vagy általánosításra vagy hazugságra épült.

No comment, ritka szánalmas, hogy csak azért kiírtál egy kérdést, hogy vitázhass.

A stílusodból ítélve valamelyik szánalmas mlmhater lehetsz, nagyon hasonlít arra amit egy másik fórumon is előadott egy olyan nagytudású, mint te.

Véletlenül nem a SYMA-ban dolgozó szerencsétlen biztonsági őr vagy?

2014. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:

Hagyjuk mivel foglalkozom mert nem ide tartozik!

Ami az ember megtapasztalt az nem hazugság! Az a hazugság amit TI csináltok, hogy állítotok valamit, amiről tényekkel bebizonyosodik, hogy valótlan!!

2014. jan. 28. 12:03
 44/65 anonim ***** válasza:
47%

Tényekkel? Eddig te egyetlen tényt sem tudtál felmutatni.

Kivéve amivel alátámasztottad az MLM-esek által közölt adatot. :) Az tényleg szép volt. :)

2014. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 A kérdező kommentje:

Igazad van tényleg nem tény ha más állítotok mint ami a valóság! Lásd árak, TOP5ben helyezkedik el a cég vagy a 10ben ez is valótlan állítás! Aztán a többi... Akkor ezek szerint mindenki hülye aki nem ezt az utat járja??!!!

De azért elég mókás mikor megjelenik egy ilyen "sikeres" hálózatépítő aki irtó jól él, ki van nyalva de egy ütött kopott 15 éves suzukival jár, nincs pénz a házat bepucolni évek óta nem voltak nyaralni de azért elakarja hitetni, hogy igenis nekem nagyon jól megy és élvezem!!!

Igaz én H-P dolgozik 8tól 16-17ig alkalmazottként egy banknál mint fiókvezető de érdekes módon tudunk menni nyaralni, telelni, van 3autó 4-7évesek a családban, kertes ház, a nagyobbik gyereknek van egy saját garzonja amit azért vettünk, hogy ne albérletben kelljen lakni amíg egyetemen van tehát kérdezem ez az a robot amit le kellenek azért cserélni hogy mossam az emberek agyát??!! Ugyan!!!

2014. jan. 28. 12:19
 46/65 anonim ***** válasza:
39%

ma 12:19

OMG, te mint fiókvezető ilyen helyesírással és modorral?

Uram ég hová jutott ez a világ hogy minden jöttmentet felvesznek ilyen pozícióba. VAGY

csak hazudozol meg kamuzol össze-vissza.


Ráadásul ismét sikerült általánosítanod. Ritka szánalmas vagy, hogy nem vagy képes felfogni, hogy nem egy-két esetből kellene kiindulni.

2014. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
40%

"Igaz én H-P dolgozik 8tól 16-17ig alkalmazottként egy banknál mint fiókvezető de érdekes módon tudunk menni nyaralni, telelni, van 3autó 4-7évesek a családban, kertes ház"


Nagyszerű! És tudsz ilyen lehetőséget biztosítani a barátaidnak? Nem? Hmmm. Aki ilyen ügyes, mint te, kár elvesztegetnie a tehetségét, és beülni egy multi irodájába, és luxusrabszolgaként szolgálni a főnökét. Nekem soha nem lett volna lehetőségem beülni egy bankfiókba vezetőnek. Mást tanultam. De örülök, hogy más irányba vitt az élet. Így egy kezemen nem tudom már megszámolni (6-osnál alacsonyabb számrendszerben), hány embernek tudtam biztosítani, hogy bankfiókvezetői fizetésnél többet keressenek úgy, hogy közben maguknak dolgoznak, nem másnak, akkor, amikor akarnak.


Amúgy számomra egyértelmű, hogy a bankfiókvezetői komment kamu. Ilyen helyesírással pénztárosnak sem kerül be senki egy bankba. Csak úgy mondom...

2014. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:

Olyanról még nem hallottál ugye, hogy valaki diszgráfiás???! Pénzügyekhez meg amúgy sem írni kell tudni! Mindegy is itt a sok milliomosnak nem kell bizonygatni semmit se!

Nagyon érdekes az is, hogy minden MLM ügynök felfedezett egy csomó félmilliomos embereket, megváltoztatták a életüket (ez biztos mert soha többé mlm) és közben meg csökken a számuk, kevesebben vannak a rendszerben.... Hogyan is van ez kérem szépen??!!! Erről szól az egész a meséről! További szép okoskodást!

2014. jan. 28. 13:15
 49/65 anonim ***** válasza:
35%

De ilyenről már hallottunk. De az ilyen magas beosztásra nem jellemző ez az alpári bunkó stílus. Az meg pláne nem, hogy van ideje egész nap ide irkálni.

Van osztály- és fiókvezető ismerősöm is. Egyiknek sincs ennyi ideje arra, hogy ilyenekkel foglalkozzon.

Akkor vagy te fiókvezető, amikor én vagyok a húsvéti nyuszi.

2014. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
42%

"Olyanról még nem hallottál ugye, hogy valaki diszgráfiás???!"


De igen, azok KÉZZEL nem tudnak írni, ezért iskolában megengedett nekik a szövegszerkesztő használata!


De te nem diszgráfiás vagy, hanem csak egy alulművelt valaki, aki egyszerűen nem tud helyesen írni. De ezzel nincs gond. De valótlant is állítasz.. még hogy te fiókvezető Hahhhhahahahahahahahaha! :D


Ez kész!

2014. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!