Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hagyják az emberek...

Miért hagyják az emberek megvezetni magukat az MLM üzletekkel?!

Figyelt kérdés
Nagyon incorrect dolognak tartóm, hogy azt nem mondják el, hogy csak inden 1000-10.000embernek lesz belőle valami bevétele... A tréningek meg amiket tartanak semmi másról nem szólnak mint 1 szektás agymosásról!!! Ennyire buták a magyarok, hogy mindenki bedől nekik????!

2014. jan. 27. 18:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:

1; Szabadságon vagyok

2; Nézzetek utána milyen betegség is a diszgráfia és rájöttök, hogy nem csak a külalakról szól hanem a nyelvtani nehézségekről... Ami egyik oldalon hátrány másikon előny!

2014. jan. 28. 13:32
 52/65 anonim ***** válasza:
2014. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy!!!! :)))
2014. jan. 28. 21:58
 54/65 anonim ***** válasza:
61%

Először is egy fiókvezetőnek nem vesznek fel ilyen betegséggel senkit sem.

Aztán a szabadságát sem januárban veszi ki, hanem karácsonykor és nyári szezonban, amikor el tud menni kikapcsolódni. Ha mégis ilyenkor veszi ki, akkor az a síszezon miatt van.

Továbbá egy ilyen magas beosztású illetőnek elég drága és kevés a szabadideje és nem pazarolja ilyen értelmetlen hülyeségekre, mint ez a kérdés, hanem igyekszik hasznosan tölteni, például síelni megy és a családjával tölti az idejét.

Ráadásul a modorod mindent elmond rólad.


Elég gyenge hazugság volt. Túl átlátszó.

Nagyon messze vagy te attól, hogy bankfiók vezető legyél.

2014. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
28%
Na, utolsó, ugyanezt írtam, de kimoderáltatta. Szerintem a te válaszodra is ez a sors vár.. :)
2014. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon sok okos ember van ezen az oldalon is amint latom...

Egyik milliomos osztja a masikat! Vagy eppen az egyik csoro a masikat? :))

Szanalmasak vagytok mindannyian!!

2014. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
22%

# 35/56 ma 10:09

Neked tényleg nem erősséged a szövegértés.

Bakker belinkeltél egy oldalt amin van egy ajakrúzs 5500Ft-ért, erre arról karattyolsz, hogy az ott 6200Ft.

És még te beszélsz hitelességről meg "tényekről", amikor még szöveget értelmezni sem vagy képes.

2014. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
15%

Ráadásul nem csak szöveget nem tudsz értelmezni hanem még színtévesztő vagy színvak is lehetsz.

Mert valóban van más árnyalatban drágábban, de te arra hivatkoztál, hogy abban a színben az 6200Ft.

Te, mint bankfiók vezető. :D Azóta is ezen röhögünk. :)

2014. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
55%
A 01-28 10:09 -ös hozzászólásban említett linken az Artistry krémes ajakrúzs 5500 ft-ba kerül fogyasztói áron. Feltehetően akció, mert a katalógus valóban 6200-at ír.
2014. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
13%

Azért mert hinni akarnak benne, hogy ezzel tényleg meggazdagodhatnak, vagy hogy egyáltalán pénzt kereshetnek. Aztán bedől a piramis, és néznek mint hal a szatyorban...Hát hiába, a hülye a saját maga kárán sem tanul, ez kb. ugyanaz mint a cseresznyés tőzsde meg a szerencsejáték-mánia... MLM = pénzedet el-MLM


5-10 év? Az MLM cégek jórésze 1 év alatt megbukik,szóval igazat írt.Jellemző módon egyébként az MLM-mániákusoknak ez az egyetlen érvük van minden támadásra és kritikára hogy "ti nem értetek hozzá, nem tudtok erről semmit, mi ezt jobban tudjuk". Ezek kb. mint Göbbels tanítványai, addig mantrázzák a baromságaikat míg tényleg elhiszik...a HVGs cikket én is olvastam, és naná hogy hazugság, azok ott mint mlm-hatterek tudjátok.

Hogy adót csalnak és nem fizetnek nyugdíjalapot, azt már meg se említem.


"hogy nem egy-két esetből kellene kiindulni."


Egy másik topicban ti magatok írtátok hogy az MLM-cégek bő 90%-a valóban átverés mert 1-2 év alatt bedőlnek. Saját magatoknak is ellentmondtok :D

2014. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!