Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hagyják az emberek...

Miért hagyják az emberek megvezetni magukat az MLM üzletekkel?!

Figyelt kérdés
Nagyon incorrect dolognak tartóm, hogy azt nem mondják el, hogy csak inden 1000-10.000embernek lesz belőle valami bevétele... A tréningek meg amiket tartanak semmi másról nem szólnak mint 1 szektás agymosásról!!! Ennyire buták a magyarok, hogy mindenki bedől nekik????!

2014. jan. 27. 18:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
53%

"Ja és már előrre "rettegek", hogy 5-10 év múlva nem fog működni az MLM. "


De lesz, a balek sosem fogy el.

2014. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:

Számomra az keres pénzt vele aki többet vesz ki mint amit beletesz...

Persze lehetnek éppen 60-65ezren jogosultak elmenni egy szeánszra de az még messze nem jelenti azt, hogy azok sikeresek ebben a vállalkozásban! persze már megszoktuk, hogy minden apró dolgot fel kell nagyítani, hogy súlya legyen!Amúgy meg senki nem kérdezte mennyit keresel xD!! Ez tipikus duma mert azt hiszitek, hogy akkor az ember megijed! Én nem sajnálom senkitől én tisztességes munkából tartóm el a családom ami mellett reggelente a tükörbe is bele tudok nézni és a barátok nem hagynak el!!!

2014. jan. 27. 19:26
 13/65 anonim ***** válasza:
30%

ma 19:26

Ahogy már írtam, neked véleményed van, nekem meg tapasztalatom.

És köszönöm szépen a barátaim sem hagytak el és nem is mennek át az utca túloldalára, ha szembe találkoznak velem. Sőt a mai napig jókat dumálunk meg sportolunk velük.

A tükörbe is bele tudok nézni, mert hétről-hétre tudok segíteni az embereknek, hogy jobb legyen az életük és ők még hálásak is ezért.


Mondom fogalom nélkül írkálod a hülyeségeket. De te tényleg elhiszed ezt a sok butaságot így nincs értelme neked bármit is írni.


Ja és nem azt írtam, hogy 60e ember minősült. Szövegértési problémáid vannak?

Ahogy írtam te azt állítod, hogy minden 1000. sőt 10000. embernek lesz ebből bevétele, és a felmérések szerint ma Mo-on van kb 60-65e hálózatépítő.

Ergó a te móricka elképzelésed szerint 60-65 ember tud ebből megélni. Sőt 6. :DD :DD


Ezzel tetted magad igazán nevetségessé. De a véleményed lehet ez, de attól még hülyeség amit itt összeirkálsz, mert semmi köze a valósághoz.

Valamiért piszkálja a csőröd az MLM, amiről mint kiderült semmit sem tudsz. És most itt fröcsögsz meg dühönsz és írkálod a bullshiteket.


Persze jogod van elhinni ezt a rengeteg hülyeséget ami a fejedben van.

2014. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:

Jó olvasni ahogy írod ezeket a hatalmas álszent szövegeket, hogy segítesz másokon (lehúzni amiből lesz jutalékod) meg jobbá teszed az életét??? Mivel? Hogy többszőrös áron adsz el hazugságokkal termékeket??! Ez igen!!!

Fenntartom akkor is hogy magyaroszágon 1-5000ember élhet meg ebből igazán jól! Akik az elején beléptek!! Ti meg majmok güriztek mint egy idióta, halásszátok az embereket, hogy a következő nagygyűlésén a megtapsoljanak vagy felolvassak a nevedet :))) Szép eredmény tényleg!! Jah és közben ezért az ön fényezésért még komoly összegeket is fizetsz hogy jelen lehess!! Tényleg mindenki looser rajtatok kivül!!!

2014. jan. 27. 19:58
 15/65 anonim ***** válasza:
64%
Én hagytam megvezetni magam. Azt ígérték, hozzásegítenek jó árú termékekhez, meg jövedelemhez. Megtették. Örültem. Aztán elkezdtem én is megvezetni másokat. Ők is örültek, pénzük lett belőle, meg nekem is. Most van egy jó nagy létszámú csoportom, ahol mindenki pénzt keres. Szerintem mi módfelett szerencsések vagyunk, mert nálunk nem 1000-ből egy keres pénzt, hanem 1000-ből 1000. Úgy gondolom, hosszú távon helyre fog billenni a mérleg, és az átlag ki fog jönni 1000-ből 1-re, úgyhogy szerintem már senki ne fogjon MLM üzletépítésbe. Az idézett statisztika alapján eleve kudarcra van ítélve! Én szerencsés voltam, mert időben elkezdtem. Akkor, amikor még csak 20 éve volt itt az országban a cég. Most, hogy már lassan 23 éve itt lesz, már késő! Amúgy meg igen, agymosás az egész, és szekta. Nagyon jó, mert - mint egy rendes szektában - a követőim gondolkodás nélkül megteszik, bármit mondok nekik. Azt mondom nekik, hogy írjanak névlistát, másnapra kész. 1000 fővel! Azt mondom nekik, következő hónapra lépjenek előre egy szintet, és gondolkodás nélkül megteszik! Mondom... szekta! Gondolkodás nélkül megcsinálnak ezek mindent. Hát, igen. Szerencsés vagyok! Ezek meg jól bedőltek nekem.
2014. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
50%

Ennek a kérdésnek amúgy mi értelme?

Ettől most azt várod, hogy majd jönnek és veled együtt bólogatnak, hogy igen az mlm szar meg átverés?

Vagy azt, hogy jól beszólogatsz az mlmeseknek és húde jól megmondtad nekik a véleményed?


Abból amit eddig ide írtál inkább az utóbbi.

Csak tudnám, hogy mi értelme van. Ha a véleményedet akarod szajkózni menj az utcára és ott óbégathatod, hogy de hát az mlm egy mocskos átverés meg a sok birka bedől neki és hasonlókat.


Mert mást eddig itt nem csináltál csak provokáltál meg beszólogattál. Sok értelme nem volt.

2014. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:
33%kal ismét okosat szóltál a témához!Köszönjük EMESE
2014. jan. 27. 23:43
 18/65 anonim ***** válasza:
58%

16:


Haha, kibújt a troll a zsákból!! Rátapintottál a lényegre, ezzel elcseszted, mert felpontozlak! haha.

2014. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
60%

ma 00:05

Nem trollkodtam hanem tükröt tartottam, és telitalálat volt amit írtam. Úgy látszik, hogy Ő itt éli ki magát, mert máshol nem tudja.

Ha komoly kérdést akart volna írni, akkor lett volna értelmes válasza a "tükrömre". Csak ugye ez nem kérdés, hanem egy szándékos provokáció, hogy vitázhasson.

Aztán ha esetleg törlik a kérdést még ő lesz megsértődve. Mint amikor egyszeri pistike bemegy a homokozóba és lerombolja a másik homokvárát, majd az anyja haza viszi és ő meg otthon duzzog, mert nem hagyták randalírozni.

2014. jan. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
Azért mert más véleményem van és még sok-sok más embernek erről az egészről attól még nem kéne mindenkit lekezelően kezelni! De hát igaz is mit is vár az ember egy ilyen közegtől mint a szektás MLM-sek... Ez is egy olyan dolog amit átvettünk a nyugattól de még sem úgy működik oda kint...
2014. jan. 28. 08:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!