Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hagyják az emberek...

Miért hagyják az emberek megvezetni magukat az MLM üzletekkel?!

Figyelt kérdés
Nagyon incorrect dolognak tartóm, hogy azt nem mondják el, hogy csak inden 1000-10.000embernek lesz belőle valami bevétele... A tréningek meg amiket tartanak semmi másról nem szólnak mint 1 szektás agymosásról!!! Ennyire buták a magyarok, hogy mindenki bedől nekik????!

2014. jan. 27. 18:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy jó cikk! Azt mondja, kérdezzük meg a sikerteleneket, hogy szerintük mi a sikeresek titka. Ezt mondják:


"Az tudott meggazdagodni az amwayezésből, aki elég korán belépett a rendszerbe, és nem érezte, érzi kínosnak, hogy ismeretségeit felhasználva, rámenősen és folyamatosan nyomuljon"


Most kérdezzük meg a sikereseket:


"Wolf Andrea szerint az ő története megcáfolja azt a teóriát, hogy korán kellett lépni, mivel a válása miatt egy ponton elvesztette 1992 óta építgetett üzletét. 2003-ban tehát a nulláról kezdte újra, mégis sikerült rövid idő alatt a legmagasabb szintig eljutnia."


Teljesen olyan, mint amikor megkérdezzük Kiss Józsit, aki futott két kört a háztömb körül, hogy hogyan lehet maratont nyerni:

"Azok tudnak maratont nyerni, akik olyan családból származnak, akik olyan genetikával rendelkeznek, akik feladnak mindent az életükben, ami igazán fontos, csak hogy egy ilyen idiótasággal foglalkozzanak, mint a maratonfutás. Minek futni, mikor van autó is, nem?!?"


A győztes viszont beszél a kitartásáról, az elszántságáról, a győzni akarásáról és a kemény munkáról.


Vesztesek és nyertesek megnyilvánulásai. Az élet minden területén hasonlóak.

2014. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
35%

Látom a szövegértés nem az erősséged. Ezt már többször is bizonyítottad.

Az a 35.000Fő csak az Amway hálózatát jelenti, de az nincs részletezve, hogy ebből hány fő az aki csak vásárló.

És, akkor még hol van a többi hálózat??


Sikerült saját magadat megcáfolni minket meg alátámasztani, ismét csak gratulálni tudok.

2014. jan. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
50%

"Mindenki tudja, hogy effective nem abból van pénz ha valaki belép hanem abból hogy akkor mindjárt meg kell neki venni egy szép kis csomagot hogy hát tudja mit árul tehát fogyasszon!"


Ezt csak a hozzád hasonlók terjesztik. Aki valóban ismeri az MLM-et az tudja, hogy a forgalomnak ez kb a 3-5%-át ha kiteszi. A 95%-ot a rendszeres vásárlók fogyasztása adja.

2014. jan. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
51%

Kis nyelvtannáciság, de az effective és az incorrect helyett nyugodtan írhatsz ám magyarul is!


"irdatlan drága"

Prémium kozmetikai termékek árösszehasonlítása:

[link]


Szóval persze, lehet véleményed, de néha jó, ha tényekkel is alátámasztod azt! Egyből elhalkulnál.

2014. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:

De ha már a hitelességnél tartunk amit belinkeltél képet... Megnéztem a

[link]

oldalon ezt a rúzst ezt a szint (Amuse) amit érdekes módon 6200Ft árultok nem ám 4500Ftért.... Tudom ez is hiteles és még véletlenül sem meg tévesztő Ugye???!!!

De ha lesz időm délután végig nézem az összeset mennyire kamu árakat irkáltok ki!!

2014. jan. 28. 10:09
 36/65 A kérdező kommentje:
Sokadik hazugságotok igaz ezt már pár napja is megkaptátok másik témában ahol a hozzászóló bemásolta a linket is... Hogy nem az artistry nem a TOP5-ben van csak a TOP10ben kozmetikai szereknél!!! Testápoló szereknél vagytok csak bent a TOP 5ben! De nem is az a lényeg, hogy most hányadik hanem semmi nem úgy van ahogy állítjátok! Mindent picit fényeztek, színesítetek, hogy számotokra kedvező legyen. Jah igen és ha ezt valaki észre veszi és szót emel ellene akkor szidjátok!! Ez ma Magyarországon az MLM!!!
2014. jan. 28. 10:20
 37/65 A kérdező kommentje:
2014. jan. 28. 10:21
 38/65 anonim ***** válasza:
50%

"De az átlag magyar háziasszony nem fog még 5000ért sem rúzst venni mert nincs miből!!!"

Mondom én, kibújik a szög a zsákból! Ha valaki csóró, rosszul esik neki, hogy másnak prémiumra is van pénze... Érdekes, hogy nincs miből rúzst venni, közben én úgy látom, sorban nyílnak a nemzeti dohányboltok. Mintha lenne pénze a háziasszonyoknak.. Meg mintha látnék M-es rendszámmal autókat is. Mintha lenne pénze a családoknak. Persze nem mindnek, azt megértem.


"érdekes módon 6200Ft árultok"

Tényleg, biztos akció volt, amikor a kép készült. Nos, még jó, hogy így, teljes áron is olcsóbb bármelyik konkurenciájánál. Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmét erre mindenkinek! :D


"Testápoló szereknél vagytok csak bent a TOP 5ben"

Nem, hanem bőrápoló kozmetikumoknál. Színes kozmetikumoknál a top10-ben.


"de kellenek az újak"

Ja, és amikor elfogynak, össze fog dőlni az egész kártyavár! 60 év a világon nem volt elég erre. 20 év az országban nem volt elég erre! Na de majd most, igaz!? :) Milyen kár, hogy 20 éve nem volt ez az oldal, érdekes lenne elővenni az akkori véleményeket. Ugyanez volt akkor is. Ugyanez lesz 20 év múlva is... :) Végül is még ma is vannak felvilágosulatlanok. Horoszkópot olvasnak, ATV-s jósnak telefonálnak. Kvázi sámánhoz járnak.. :) Addig mi jól elleszünk azért, nem? :)

2014. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
50%

"Nyelvtant ne ossz míg TE sem tudsz helyesen írni! "


Ha nyelvtant osztanék, akkor a "tartóm" és a "ki maradt" (csak az elsőt és a legutóbbit említem) szavakat írtam volna. Ez nem nyelvtan osztás volt, hanem nyelv. Nyugodtan írj magyarul!

2014. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
52%

Én teljes mértékben megértem azt, hogy ha valaki az MLM ellen van. De addig, amíg nem olvasott legalább egy szakértői könyvet, például Nógrádi Bence könyveit, vagy éppen a Randy Gage - Manifesto című könyvét, miért nem tartja meg magának a véleményét? Aki nem látja a gazdaság és az MLM igazi kapcsolatát, addig ne prédikáljon szerintem. Az MLM nem arról szól, amit az emberek többsége hisz. Igen vannak csalók, vannak gazemberek és hozzá nemértők, (lila nadrág makkos cipő fazonok)de hol nincsenek. Mondjon nekem bárki olyan szakmát, ahol nincsenek hozzá nemértő, nyerészkedő gazemberek, tolvajok. Egyet sem fogsz tudni mondani. Azokat a szakmákat miért nem ítélitek el? Például minap bementem a henteshez, aki átakart vágni. Nem csakhogy romlott volt a hús, de még 300 Ft-al többet is számolt. És hány ilyen kereskedővel lehet találkozni? Kimegyek a piacra és a kofák 70%-a lop, csal, hazudik. Gondolkodjatok el ezen. Tudom én, hogy mindenkinek kivan a hócipője a magyar gazdasággal, meg a politikával, és meg is értem. De miért kell mindig olyan dolgon kitölteni a mérget, amihez lila gőzöd sincs, és hogy őszinte legyek nem is érdemli meg. Ezt a kreativitást, ezt a haragod inkább valami nemesebb célra kéne fordítani. Higgyétek el, lenne mire bőven. Olyan dolgokra, amik sokkal szörnyűbbek, mint az MLM. Az MLM kritikusok agresszivitását, ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor a gazda belerúg a kutyába, mert éppen az volt lábnál, hogy kitöltse a haragját.

Nagyon sok embert ismerek, akik MLM-ből gazdagodtak meg, de csak azért mert megtanulták a szakmát és nem birka módra kezdték járni az utcát, hogy erőszakosan eladjanak. Én az ő példájukat követem, és jó úton haladok. Még soha senkire nem erőszakoltam senkire semmit, mégis eltudok adni. Mert ez mozgatja a gazdaságot. Csakhogy az MLM-ben én teszem zsebre a nyeréseget és nem a bolti fűszeres. Ennyi.

2014. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!