Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy cég nem adja meg a...

Ha egy cég nem adja meg a nevét az álláshirdetésre az kamu állás?

Figyelt kérdés
álláshirdetés

2014. jan. 30. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

nem feltetlenul, csak nem akarjak, hogy mindenki tudja hol van epp uresedes, es megrohamozzak oket. a kozvetitokon keresztul hirdetett allasok altalaban nem tartalmazzak a munkaado nevet.


a zepter pl. eloszeretettel hirdet igy, mert annyira rossz hiruk van, hogy ha kiirnak, senki nem menne el interjura sem...

2014. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek már ilyenekre jelentkezni, mert sok rosszat hallottam róla.

Ilyenkor ha mégis jelentkezel hasonlóra, akkor csak a legszükségesebb infókat hagyd benne az önéletrajzodba. Pontos cím, születési hely, idő stb. hagyd ki.

Tel.szám, email cím, város elég.

2014. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre "gyanús"
2014. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Volt munkahelyemen is azért nem írják le hirdetésnél a címet mert akkor senki nem jelentkezne, ilyen rosz híre van..persze lehet azzal jönni hogy akinek kell munka az menne de... ott is hagyja hamar.egyszer amíg még ott dolgoztam jött 1 pali próbamunkára nekem kellet megmutatni neki a dolgokat..pár óra meló után kiment vécére, azóta se láttam.
2014. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

idiótavagyok nevű felhasználó:

Ez a WC-s sztori nagyon vicces!!! :D

Egyszer én is így lógtam meg egy helyről. Bementem, hogy elkészítjük a papírokat, szerződés stb. Erre közölték, hogy nincs bent a főnök, álljak be addig is dolgozni, hogy lássák mennyire megy a munka. Délbe még mindig a mások szarját súroltam egy budiba. Kérdeztem közbe egy kollégát hogy mikor jön már be a főnök, mert nem akarok szerződés nélkül dolgozni. Mondta, hogy szerinte aznap már nem, de hívjam fel ha annyira érdekel. Hívtam, nem vette fel.

Én meg átöltöztem, mondtam a többieknek hogy elszaladok ebédért... többet nem láttak. Puff neki, nyertek fél nap ingyen munkát.

2014. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Komoly presztízsű cégeknél megadhatják a cég nevét, de egyébként nem feltétlen vagy előnyös a cégnek.


Tehát, ettől még nem kamu (egyébként lehet).

2014. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!