Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval a legelyén kezdeném.Boldog nagycsaládos apa vagyok.Villamosmérnöként dogozok egy nagycég nél imár 10 éve.A főnököm felajánlota,hogy előléptet és a mostani fizetésem dupláját keresném.Addig jó volt az ajánlata amíg nem mondta,hogy többet kellene dolgoznom és többet kéne utaznom(még néha külföldre is).És így sokkal kevesebb időt tudnék tölteni a családomal,pedig mindenél jobban szeretem őket(lehet,hogy még hetekre is elkéne utazni).Ti mitcsinálnátok ebben a helyzetben?

2014. febr. 3. 09:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Legelelyén*
2014. febr. 3. 09:52
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező,fogadd el,legyen eszed,mindenki kapna az alkalmon gondolj a jólétedre olyan jó szakmád van neked is mint nekem(IT),meg fogod bánni,ha nem,még lehetsz komoly igazgató is akár,bolondságot csinálsz ha nem,elviszed majd a családodat Tenerifére meg ilyen helyekre akkor meg fogják érteni a gyerekeid a legjobb ruhákat kaphatják legjobb suliba mehetnek jólétben éltek majd.

Te tudod,de én azonnal mennék.Most pont nekem is ez van kilátásban.


26Ffi

2014. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Te most tényleg leírtad azt, hogy "legelelyén"? Egyébként meg el kell dönteni, hogy mi a fontos. A több pénz, meg hogy a példánál maradjunk minél több kép tenerife-i kép feltöltés a facebookra, hadd irigykedjenek az ismerősök. Igaz azon az 1-2 héten kívül nem nagyon látod a családod. Vagy a több családi élmény a fontos, mert Tenerifén kívül is van élet.
2014. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen: villamosmérnöktől csak a "legelelyén"-re telik, no meg a "felajánlota" !!!!


Vagy elfogadod, és megmarad a munkahelyed, vagy kirúgnak és lesz időd gyakorolni a magyar helyesírást! Nem szégyen az, a jó pap is holtig tanul!

2014. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ebben a helyzetben először mindenképpen megpróbálnék megtanulni rendesen írni...
2014. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Hogy ti mennyire gyökerek vagytok...hihetetlen. Utálok magyar lenni.... Miért nem a kérdésre válaszoltok?
2014. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Azért, mert valami sántít:

- vagy a kérdés kamu, és a kérdezőnek nincs ilyen gondja

- vagy nem villamosmérnök, mert azon a szinten már ilyen elemi helyesírási hibákat nem szoktak véteni

2014. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy néha van egy,két helyesírási elkövetem mindenkivel előfordul,de aki értepmesen válaszolt annak köszönöm:)ment a zöld kéz:)
2014. febr. 3. 11:41
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Mekkorra egy szánalom huszárok vagytok,de hát mit várunk hiszen MAGYAROK vagyunk.

Helyesíráson csámcsogtok közben lehet a srác dillemában van és ezer meg ezer dolga van és nem tud figyelni a gépelésére,lehet ezer fele áll a feje.Dehát nektek ezt magyarázhatjuk ti nagy bölcsek.

Kérdező szerintem fogadd meg amit írtam,és nem a FB-ra feltöltés miatt,hanem maga az élmények amit adna,hogy igen ezt én értem a két puszta kezemmel meg a fejemmel.

Hatalmas élményt ad,hidd el.

2014. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Sokan megköveznek majd, azért, amit mondandó vagyok. Én a helyedben nem fogadnám el, kérdező!

Van, amit nem lehet megvenni. Szerintem egy nagy cég villamosmérnökeként így is keresel annyit, hogy elég jól meg tudtok élni, de azt az időt, amit a gyerekeidtől távol töltesz, soha senki nem fogja neked visszaadni. Iszonyatosan ócska érzés, hogy felnőnek úgy, hogy alig látod őket, és hidd el, még így is azt fogod érezni, hogy nem adtál az életedből annyi időt nekik, mint amennyit kellett volna, hát még, ha elfogadod az ajánlatot. (Más kérdés, hogy nem tudom, a főnököd hogyan tolerálja, ha nemet mondasz.)

2014. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!