Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek milyen munkátok van,...

Nektek milyen munkátok van, milyen fizetésért és mennyire kell sokat dolgoznotok ott?

Figyelt kérdés
Csak kb érdekelne mert nemtudom, hogy mennyire könnyű találni manapság semmittevős munkát. Mert most van 1 nekem ami ugyan emellé nem fizet túl jól, viszont alig kell dolgozni. De elég sokat unatkozok ott és most egy kis időre elmennék egy pörgősebb helyre, viszont nem tudom, hogy utánna tudnék -e találni megint ilyen laza helyet.. :S
2014. febr. 7. 22:47
 81/111 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy aki az éhenhalás ellen robotol annak nincs ideje a GYIK-on lógni. Vagy azért, mert dolgozik éjt nappallá téve vagy azért, mert IQ-light és max. a kocsmáig jut el szórakozásként, az "internet" az valami misztikus dolog ami kimerül a fészbúkban meg a pina.hu-ban.
2016. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/111 anonim ***** válasza:
96%

Én is kis keresetű vagyok, és igaz hogy vannak napok amikor sötétedéskor jövök be és annyi a "szórakozásom" hogy netezem egy fél órát..és alvás. Az tény hogy szegény embernek nem biztos hogy van netje, és vannak az olyanok akiknek az élete értelem a kocsma, de vannak gyári munkások akik panelben laknak, tehát több szabadidővel rendelkezik, és "onnan" nem nagyon jött válasz.

Először arra gondoltam h szégyenlik de sokan ugye névtelenek itt, vagy esetleg az lehet h akik jó fizut kapnak azok dicsekvés vágyukat élhették ki a kérdésben. Tudom h több tényezős a kérdésem, de ez nagyon feltűnt.

2016. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/111 anonim válasza:
97%

Katonai búvár vagyok.

Mindig változó, hogy mikor mennyit kell dolgoznunk. Mármint napi nyolc óra, plusz ha van át képzés, vagy missziós felkészülés vagy egyéb.

Havi 300K-350K, de ebbe beleszámít a két nyelvvizsga pótlék, búvár pótlék, stb

Misszióban 600K-1000000

2016. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/111 Sophia Ajutthaja ***** válasza:
97%
Megyeszékhelyen könyvelő vagyok, könyvelőirodába (kft.-ben) 12. éve. Munka sok, felelősség óriási, szabályok, törvények naprakész ismerete. Könyvelek gt.-ket, ev.-ket. Bérszámfejtés + munkaügy is. Nav-hoz (stb) járok ellenőrzésre. Mindenféle bevallást én készítek el, és küldök el. Mérlegképes könyvelői végzettséggel. Munkahelyi légkör eléggé feszült. Túlóra van, kifizetik. Továbbképzést nem fizetik. Nettó 155 E Ft. Caffeteria (egyéb) nincs.
2016. szept. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/111 Sophia Ajutthaja ***** válasza:
96%
Ja, és "természetesen" minimálbéren vagyok bejelentve. 43/N
2016. szept. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 anonim ***** válasza:
96%
Hostess személyi kísérő vok havi 500-600 E
2016. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/111 anonim ***** válasza:
97%
az a krv_a polkorrekt formája?
2016. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/111 anonim ***** válasza:
95%
irodai munka, nettó 110 + 8 kajajegy, 3 műszak. Nagyon keveset kell dolgozni hibázni is lehet mindent ki lehet javítani. Semmi stressz közel is van. Miskolc / 21 F
2016. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/111 anonim ***** válasza:
91%
előző én is miskolci vagyok, ez milyen munkakör/vállalat?
2016. szept. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 anonim ***** válasza:
100%
Recepciós kisebb szállodában, nettó 100 ezer Ft, plusz ebéd a munkanapokon. Nyáron elég sok a munka, télen nem kell megszakadni, délután mindig van idő beszélgetni, netezni.
2016. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!