Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek milyen munkátok van,...

Nektek milyen munkátok van, milyen fizetésért és mennyire kell sokat dolgoznotok ott?

Figyelt kérdés
Csak kb érdekelne mert nemtudom, hogy mennyire könnyű találni manapság semmittevős munkát. Mert most van 1 nekem ami ugyan emellé nem fizet túl jól, viszont alig kell dolgozni. De elég sokat unatkozok ott és most egy kis időre elmennék egy pörgősebb helyre, viszont nem tudom, hogy utánna tudnék -e találni megint ilyen laza helyet.. :S
2014. febr. 7. 22:47
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 anonim ***** válasza:
41%

Már elég sok helyen dolgoztam, pedig még csak a 20-as éveimben járok. Volt olyan hely ahol csak néhány napot/hetet, mert épp csak annyit kerestem ami a bejárási költségeimet fedezte...pl.értékesítő munka.

Ami említésre méltó, minimum 3 hónapos munka volt a következők, nettó fizetéssel:

Fagyi pultos:96e+ebéd

Telefonos ügyintéző: 80e

Banki ügyintéző: 110e+12e cafeteria+bkv bérlet

Külföldön baby-sitter: 180e+lakás

2015. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/111 anonim ***** válasza:
87%

A logisztikában dolgozom havi nettó 120 ért, vidéken.

családias munkakör, normális főnökök, kis kft. lehetne több pénz, de jelenleg a jó munkakör lenyűgöz...:) munka változo, van hogy pörgős, van hogy nyugis. túlóra nemigazán, ellenben csapatépítő tréningek vannak stb. stb.

5 hónapja vagyok itt.


az előző cég szintén logisztikai nagyobb volt, kb 10 ese a jelenleginek. Többet kerestem kicsivel, de állandó szekálás, telefonálgatás, folyamatos stressz, kiszámíthatatlan napi munkaidő...irodavezető, és közvetlen főnök idióta napi kérdései amiket ha meghallottam görcsbe rándult a gyomrom. 1.5 évet bírtam így.


NEM VOLT ROSSZ DÖNTÉS VÁLTANI!


24/F

2015. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/111 anonim ***** válasza:
72%

Közgazdász végzettséggel, könyvelés, adótanácsadás,

napi átlagban kb 12-15 óra, nettó 450-550.


Rengeteg felelősség, nagyon sok munka, jogszabályok folyamatos naprakész ismerete stb, e mellette suli. Nyilván gyerek mellett nem kivitelezhető, de pontos időbeosztással tökéletesen működőképes a dolog pár évig.

2015. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/111 anonim ***** válasza:
90%
kulfold, tehat nem erdemes atszamolni, de a helyi viszonyok kozott is jo fizetes. Ameriaki multi, es SOHA tobbet ameriaki multinak nem dolgozom! most kesuzlok otthagyni. amig szingli az ember addig ok mert az eletedet nekik tudod szentelni, de utana mar mikor csalad van elso a csalad es a gyerekek, es nme lehet napi 10 oarakt sokszor tobbet, folyamatosan dolgozni mert a csalad sinyli meg. az eredmeny h a nagyobbik lanyom nem fogad szot, mert a napi egy oranal tobbet igenyelt volna. a masodik gyereknel ezt a hibat mar nem kovetem el, igy hiaba osszeszortijuk a gatyanemut es tovabb allok, mert a csalad fontosabb mint a vacak ameriakinak a penze. en azt tanacsolom, amig fiatal valaki es szorgalmas es van benne ambicio, menjen nagy ceghez dolgozni, ezek legfokepp multi cegek, de ha lehetoseg van inkabb europai multinak mert azok jobbak, tanulj meg mindent amit lehet lepj elore hasznald a 20-30 evedet karrier epitesre, szedd magad meg, vegyel lakast, es majd utana epits csaladot es ha mar mindent tudsz hagyd oket ott egy nyugisabb helyert.
2015. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/111 anonim ***** válasza:
61%
nettó 200. kis magyar kft. főleg kutatás informatikai területen. napi 6-7 óra (ebből 45-60 perc ebédelés), a tényleges munka kb. 1-2 óra naponta, az érdekes és izgalmas, nem túl megterhelő.
2015. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/111 anonim ***** válasza:
87%
ja és pályakezdőként
2015. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/111 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 4. hozzászóló! 2014-02-08 06:55


Mi a munkaköröd és milyen szektorban tevékenykedik a vállalat?

2015. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/111 anonim ***** válasza:
85%

Lévén leírtam, hogy áruház, így ki lehetett találni, hogy kiskereskedelem.


Már nem ebben a munkakörben dolgozom.

2015. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/111 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy azt is leírtam, hogy a munkakör gyakornok volt.
2015. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/111 anonim ***** válasza:
31%
Köszönöm a gyors válaszodat! :) És most mennyire vagy elégedett vagy a választásoddal?
2015. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!