Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek milyen munkátok van,...

Nektek milyen munkátok van, milyen fizetésért és mennyire kell sokat dolgoznotok ott?

Figyelt kérdés
Csak kb érdekelne mert nemtudom, hogy mennyire könnyű találni manapság semmittevős munkát. Mert most van 1 nekem ami ugyan emellé nem fizet túl jól, viszont alig kell dolgozni. De elég sokat unatkozok ott és most egy kis időre elmennék egy pörgősebb helyre, viszont nem tudom, hogy utánna tudnék -e találni megint ilyen laza helyet.. :S
2014. febr. 7. 22:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
90%

én dolgoztam olyan melóhelyen mint a kérdező és multinál is, ahol hétvégén is be kellett menni


a semmit sem kell csinálninál nincs szarabb

a pörgés sokkal jobb

2015. ápr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim ***** válasza:
88%

Semmittevős munkát nagyon nehéz találni. Max multinál vagy állami cégnél. Viszont senki sem vallja be,mert akkor vagy elküldik,vagy több munkát kap. Ahol én dolgozom, elég sokat unatkozom, és látom, hogy a többiek is, de mindenki sír, hogy meg akar szakadni. Pedig még statisztika is van, nem számít.

Inkább azt terhelik, aki jól dolgozik, nem arra bíznak többet, aki rosszul.

2015. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
88%
előző: te állami cégnél vagy nem? mert amúgy akiről tudják h rosszul dolgozik azt azért csak elküldik..érzésre..:D
2015. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
90%

Az állam nem úgy működik , hogy elküldik , aki rosszul dolgozik , vagy keveset.

Van egy bizonyos számú státusza minden intézménynek , azt betöltik és passz , nagyjából 50% - al magasabb létszámmal működnek , mint a versenyszférában .

Általában csak ismerősök , vagy valahonnan ajánlottak kapnak munkát , a munkaerő alkalmazásáról nem a közvetlen főnök dönt , hanem a nagyfőnök.

Ha rosszul dolgozol , akkor a közvetlen főnököd dolgát nehezíted, de ő nem küldhet el , a felső vezetés nem is látja , hogy mit csinálsz , de hidd el , nem is nagyon érdekli őket.Egyébként aki már vezetőként dolgozik közintézményben , annak van annyi esze , tapasztalata , hogy azt sem küldi el , aki úgymond

" rosszul dolgozik " .....

Bármilyen munkavégzésnél , vagy hozzáértésnél sokkal fontosabb ( állami cégnél ) a főnökséggel és a munkatársakkal való kommunikáció.

2015. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
33%
nahát, köszönöm szépen! hasznos hozzászólás volt. semmilyen ismeretségem nincsen amivel be tudnék kerülni állami szférába, pedig felkeltetted az érdeklődésemet :D tekintve, hogy munkanélküli vagyok és eddig még összesen 3 hónapot (kötelező gyakorlat) dolgoztam.. lehet rosszul venné ki magát a jövőben az önéletrajzomban, de kezdésnek úgy érzem tökéletes volna valami közszférás állás..
2015. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 anonim ***** válasza:
89%
42-es vagyok, nem állami cég, amerikai multi. De a HR halálosan fél a munkaügyi pertől. Nem küldenek el senkit, ha valaki nem tudja teljesíteni a normát, szétosztják a munkáját a jobbak közt. A fizetést meg persze megkapja. sok is a feszültség emiatt.
2015. máj. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
91%

"a HR halálosan fél a munkaügyi pertől. Nem küldenek el senkit"


a vezetők nem magyarok, hanem amerikaiak? én magyarok vezette cégnél ilyen még nem hallottam :O

2015. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
89%

# 47


Én magyarok vezette multinál dolgozom és hasonló a helyzet. A HR és a Jogi osztály is szó szerint remeg a perektől, gyakorlatilag aki egy kicsit is tökösebb az távozáskor azt kér, amit akar, szinte mindent kifizetnek, ha az ember elő tudja kaparni a legapróbb kis piszkot is a szőnyeg alól.

2015. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
91%

Nem kis magyar vállalkozókról van szó, hanem multis cég HR-es alkalmazottairól. Tehát ha valaki rosszul dolgozik, őket az közvetlenül az nem érinti, viszont ha munkaügyi per van, akkor őket veszik elő érte, hogy miért nem oldották meg másképp a konfliktust. Én már 3 multinál dolgoztam, de eddig még mindig ez volt. A közvetlen csoportvezető szenvedett a hanyag emberektől, de max. szekálta őket, lelki terrorban tartotta őket, hogy elmenjenek maguktól, mert nem lehetett őket kitenni.

Egy magyar kisvállalkozó, akinek a közvetlen pénztárcája bánja, ha valaki rosszul dolgozik gondolkodás nélkül kivágja a naplopókat.

2015. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
92%

# 41/49

A túlzott pörgés sem jó. Amikor könyörögnöd kell ha wc-re akarsz menni vagy ha ájuldozol az éhségtől. Amikor a főnök befenyít ha nem vagy kész, nem mehetsz haza, amikor nem ülhetsz le 6-8 órán keresztül és pakolásznod, figyelned és még sok mást kell csinálnod. Napi szinten persze...

2015. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!