Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi fog velem történni ha...

Mi fog velem történni ha gyenge képességeim miatt sehol nem alkalmaznak?

Figyelt kérdés
Lakáshitel mellett két jelzáloggal. Egyszerüen mindenhol magasak az elvárások.
2009. dec. 8. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%

Mi az hogy gyenge képesség?

Lényeg, hogy neked ne legyenek elvárásaid.Ne úgy menj egy munkahelyre, hogy te minimálbérért nem dolgozol.


Akárki akármit mondd, csak az nem dolgozik, aki nem akar.Annak idején levetettem a büszkeségemet és takarítottam. Kellett a pénz, nem érdekelt hogy ezért koszos WCket kell kitakarítani.A boltban senki nem kérdezte miből élek meg. Ugyanolyan pénz volt az is.

Most a pénzügyben dolgozok és jól keresek.

2009. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gyenge képesség alatt a nehéz felfogást értem. Egyszer fordult elő és még kifogásolták hogy zajban nem tudok kommunikálni. A lényeg egyszerüen nem adnak lehetőséget a betanulásra.
2009. dec. 8. 17:41
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem érdekel milyen a meló jellege mindent elvállalok csak menet közben közlik velem hogy azt csak hiszem és már nem is kellek.
2009. dec. 8. 17:42
 4/17 A kérdező kommentje:
Régebben nem volt ilyen magas a mérce.
2009. dec. 8. 17:43
 5/17 anonim ***** válasza:
11%

Nem hiszem, hogy emiatt nem találnál munkát.Csak ugye a munka nem jön házhoz, neked kell keresni.


Szerintem ne parázz, ez nem gyenge képesség.Csak mint mondtam, ne neked legyenek elvárásaid.Én minden munkameghallgatáskor, mikor megkérdezték, hogy mennyi bért szeretnék, azt mondtam, minimálbért.

Azt hittem ez majd megfogja munkaadót.Hát nem:-//

De mostmár örülök, hogy nem így történt..-))

2009. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam fogyatékosnak, csak elég egy hiba és már azt mondják holnap már nem is kell jönnöm, pedig igyekszem világéletemben ilyen voltam. Sőt elekronikai műszerész és számítástechnikai szoftverüzemeltetőim van és érettségim. Nem értem miért várnak felsőfokú végzettséget és nyelvtudást és legalább 1-2 év gyakorlatot. Nincs különösebb probléma csak ez valahol igazságtalan.
2009. dec. 8. 17:49
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

Ez így van, tudom, hogy igazságtalan. Pénzügyi számviteli végzettségem van.Jelentkeztem egy munkahelyre, kérdezték van gyakorlatom? Mondom nincs. Nem vettek fel.De ha nem vesznek fel, akkor hogyan szerezzek gyakorlatot.


Szerintem te igazából önbizalomhiányban szenvedsz csak Ez ellen te is tudsz tenni.

2009. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Legalább akkor valami közmunka lenne országosan, főleg hogy mi magyarok az utcán csak úgy eldobjuk a szemetet. Persze nem sok pénzért, mert akkor túljelentkezés lenne.
2009. dec. 8. 18:08
 9/17 anonim válasza:
Nem jó a felvételin azt mondani,hogy minimálbért akarsz mert kispályásnak néznek.Olyannak aki kevésre értékeli magát.Én közpvezetői állásban voltam mindíg,olyan összegeket kértem amit én is magasnak találtam.Mivel végülis ezeket tárgyalási alapnak vették mindíg jól jártam az egyezkedés végén.
2009. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján nem gyenge képességeid vannak, legfeljebb alacsony képzettséged. A kettő nagyon nem ugyanaz. Egyébként meg ha mindenhol a végzettség hiánya miatt utasítanak el, érdemes körülnézni, milyen képzési lehetőségek vannak. Ha nincs diplomád, valószínűleg még állami térítéssel elvégezheted a fősulit. Legalább hasznosan töltöd az időt, amíg nincs munkád.
2009. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!