Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnák valahogyan...

Hogyan tudnák valahogyan gyorsan pénzt keresni?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és arra gondoltam hogy keresnék egy kis pénzt.

Csak az a baj hogy nem tudom hogy hogyan.

Kösz mindenkinek.........



2014. febr. 12. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Te ugyan az vagy aki a héten már kétszer fel tett ilyen kérdést?


Gyűjts színes fémet vagy boros üveget.

2014. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De én valami munkára gondoltam tudom hogy még csak 12 éves vagyok szóval még nem dolgozhatok...

De olyan munkát a mit végezhetek nem tud valaki?

2014. febr. 12. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad egy hsz-en belül a saját kérdésedet. 12 évesen SEMMILYEN munkát nem vállalhatsz. Ha valaki feketén még is dolgoztat akkor meg kockáztatja hogy egy ellenőrzés alkalmával úgy megbírságolják hogy nyekken. Szerinted ez kinek érné meg? 12 évesen legálisan nem tudsz munkát vállalni. Vágesz?
2014. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
családnál kérdezz körbe, hogy adnának-e egy kis zsebpénzt, ha mondjuk kitakarítanád a házat :)
2014. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben jártam gyermekkoromban. munkát nem kaptam de kellett a pénz. különböző fogadásokkal szereztem pénzt, illetve összeszedtem a már nem használt, jó állapotú cuccaim, kiültem az utcára és árultam... 2-3 ezer forintot kerestem, nem sok, nem volt rossz pénz (10 évvel ezelőtt)
2014. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én körbejártam a helyi kisebb boltokat, és kérdezősködtem, végül egy virágosnak megesett a szíve rajtam, és reggelente suli előtt elmentem kipakolni/felönteni vízzel a virágokat, délután pedig mindent bepakolni. Utána mikor már bízott bennem segíthettem árulni is, kötni meg ilyesmi. Jó kis időszak volt, bár nem fizetett túl sokat, de akkoriban az a kevés is nagyon soknak tűnt :)
2014. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Először is Vágom

Másodszor Kösz mindenkinek..........

2014. febr. 13. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!