Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le gyorsan és...

Hogyan fogyjak le gyorsan és hatásosan, ha valaki fogyott már valahogyan az lécci segítsen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Mozogj!Mindegy hogy mit!

A szénhidrátot felejtsd el,csak reggelire egyél!

Cukor is igen felejtős,emellett este fél7 után semmit ne egyél,és napi 1,5-2l víz!

Én ezt csinálom!

Ebédre uzsonnára próbálok fehérjét enni.Bár már vagy 3 hete nem álltam mérlegen,de amikor már 8napja csináltam -2,6 kg-nál jártam.

A lefontosabbat kihagytam,KITARTÁS!

2012. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Kb, amit az első írt, én még annyit hozzátennék, hogy ne akarj gyorsan fogyni, mert az nem hatásos. Legalábbis hosszútávon.
2012. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

meg kéne találni mennyi kajára van szükséged egy nap, és azt 5-6 étkezéssel, reggeltől estig folyamatosan, kiegyenlítetten megenni. fogyáshoz ennél ~500kcal-lal kevesebbet, de a szükséges tápanyag mennyiséget tartalmazza.

ilyen pl. napi 1-2g/ttkg fehérje. telítetlen zsírok, vitaminok, ásványi anyagok.

2012. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 23. 17:31
 5/16 anonim ***** válasza:

MOZGÁSSAL és normális evéssel.


Önmagában a kevesebb kaja nem lesz elég a tartós fogyáshoz.


Kardio mozgás fogyaszt.


Ússz, biciklizz, fuss, válassz olyan dvd-s edzést, ha nincs időd eljárni,...

2012. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Az első egy csomó hülyeséget összehord...1. szénhidrátot az edzések időpontjára kell időzíteni főleg utána, ülj le 1-es aztán 7 után miért ne egyen?<-ez is egy hülye tévhit, 3. gyorsan nincs fogyás egy diéta 8-12 hét inkább 12 be nyúlik heti 0,5-1 kg a "varázsszám amit érdemes tartani mert ebben az esetben az izomvesztés minimális, 6 szor kaja 1 nap minőségi ételekből valamint SPORT ezek nélkül az életben nem fogsz lefogyni tartósan...
2012. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Mennyire gyagya az utolsó hozzászóló...

Már ne haragudj, de a cukorbevitel zöldségből, gyümölcsből, gombából tökéletesen fedezve van.

Az egyéb szénhidrát bevitel pedig keményítőből (teljes kiőrlésű pékáru, barna rizs, krumpli, kelbimbó stb)lesz meg.

És igazából este 6 után nem ajánlott enni max. zöldséget nyersen.

Ez után MINDEN lerakódik, bármennyit sportoltál a nap folyamán. Ezt minden élsportoló tudja.


(Én nem az első válaszoló vagyok, az utolsó előtti hozzászólást írtam én.)

2012. febr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 °:Amigo:° ***** válasza:
76%

7-es, buta vagy, ennyi...kár volt beleszólnod. (az 1-es a vezérhülye) :-D


Cukorbevitel? Elárulod, minek viszel be cukrot, ha egyszer fogyni akarsz ?

Este 6 után mi van ? Lekapcsol valami az agyadban v mi ? Én este 8 -kor edzek, 10 -re végzek, utána még 2x eszek, szénhidrátot is.

Tud regenerálódni a szervezet, ha nem kap edzés után tápanyagokat megfelelő mennyiségben ?

" Ezt minden élsportoló tudja. "


Hát akkor nekem nem szóltak... :-D

Pedig edző vagyok...

6-os jól mondta!

2012. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Akár így is szólhat a kérdés:


Hogy fogyjak le gyorsan és hatásosan, de úgy, hogy közben csipszet zabálok a tévé előtt és lusta is vagyok mozogni?

2012. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem eszem csipszet,és rendszeresen sportolok!
2012. febr. 24. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!