Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek nincs munkája és...

Akinek nincs munkája és pályakezdő is egyben az nem kaphat munkanélküli segélyt, de semmi pénze, azzal mi lesz? Hajléktalanság és nyomor?

Figyelt kérdés
Nem dolgozik, nem azért mert nem keres munkát, hanem mert nem hívják be interjúra, és segélyt se kap az miből él? Hajléktalan lesz és kész vége? Ez Magyarország?
2014. febr. 13. 23:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És ha 1 ilyen kis névtelen senkinek 240 millája van, vajon mennyi lehet a többinek ?
2014. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is így voltam, fősuli után 2 évig munkanélküli, egy vállalkozóval járkáltam amikor tudtam, aki a sz.rt is kifacsarta belőlem napi 5 rugóért. Igen már majdnem ott voltunk hogy kikapcsolják a villanyt,gázt. De nem adtam fel annak ellenére,hogy már depressziós voltam a sok sikertelen interjú után. Aztán amikor nem számítottam rá, akkor jött össze, most éppen összeszedem magam. Ha van esetleg ismerősöd, barát, próbálkozz ott, bár gondolom már megtetted. Sajnos Magyarországon máshogy nem megy, ha normális helyet akarsz.
2014. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenkinek tudnak segíteni a szülei. Meg ugyebár sokan felvették a diákhitelt, amiből addig éltek. De egyébként így van. Sőt, még a Tb-d sem fizeti senki (bár lehet igényelni hogy 1 évre vállalja át az önkormányzat, de ha lejárt akkor van gond) de azért kevés szerencsére az ilyen. Én is hasonló cipőben vagyok. Mindenképpen próbálkozni kell és csak összejön valami. Ha más nem közmunkára jelentkezni, hátha legalább az lesz. Nekem van olyan ismerősöm hogy így maradt bent a cégnél állandósnak is. Meg persze ha jobb nem lesz visszahívnak ha jól dolgozol.
2014. febr. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!