Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megérné az h...

Szerintetek megérné az h aztofzikusnak tanuljak?

Figyelt kérdés
még csak 15 éves vagyok.. De szeretnék asztrofizikus vagy csillagász lenni.csak nem tudom h mennyire tudnék elhelyezkedni vele, meg h mennyire fizetik meg őket? Valaki válaszolna a kérdéseimre?! :) mert ha nincs nagy esely.h el tudok helyezkedni meg ha keves lenne a fizetés akkor elkezdek másban gondolkodni, és ezért kéne tudnom.. Előre is köszönöm a válaszolóknak. :-)
2014. febr. 25. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
asztrofizikusnak meg altalaban elmeleti tudosnak nem a penzert megy az ember, hanem tudasvagybol, elhivatottsagbol. idehaza barmelyikkel kb. ehen halni tudsz maximum.
2014. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magyarországon egyikkel sem nagyon lehet elhelyezkedni (kivéve, ha mondjuk átképzed magad fizika tanárnak). Külföldön talán reálisabb. Viszont tanulni is külföldön érdemes őket, én csupa szánalmas dolgot hallottam az ELTÉS csillagászatról. Asztrofizika nem is tudom, hogy van-e Magyarországon, nekem az egyetlen asztrofizikusnak készülő barátom Skóciában tanulja.

Ja, és célszerű, ha a várható szakmádat nem három (!) helyesírási hibával tudod csak leírni.

2014. febr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!