Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy sikeres...

Mi kell ahhoz, hogy sikeres üzletember legyek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az öltönyös, "golfos" üzletemberekre akinek saját vállalkozása van és havi szinten milliókat keresnek. Tudom,hogy ezt nem egyik napról másikra hozták össze azzal is tisztában vagyok,hogy ehhez idő kell de ehhez milyen "eszközök" milyen képességek kellenek?


Milyen végzettség kell ehhez, miben rejlik a titok? Hogy érték el ezek az emberek amit elértek,hogy sikeres üzletemberek akik milliókat keresnek havonta? Hogy indítottak sikeres vállalkozást illetve milyen "érzék" "képesség" kell az ilyenhez? Ilyesmi körben szeretnék majd mozogni, ilyen téren szeretném "elindítani" az életem csak ehhez ezeket kéne tudnom.


Aki jártas ilyenbe vagy tudja ezeket annak megköszönném a válaszát..



2014. máj. 16. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Itt mindenki jártas ilyenbe'! ;D
2014. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Gátlástalanság kell hozzá. Ha ez nincs meg benned, akkor ne is kezdj bele.
2014. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Okés de ezen kívül? :)
2014. máj. 16. 13:56
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Végzettségtől független. Egy jó ötlet és kezdőtőke kell hozzá. Bill Gates sem volt diplomás ember mikor megcsinálta a Microsoftot.


Leginkább kreativitás és kitartás kell hozzá. Meg kapcsolatok.


Az USA-ban él egy mondás: csak az első millió dollár eredetét ne kérdezzétek.

2014. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kreativitás és kitartás(üzleti téren) sztem megvan bennem.. Kezdő töke so-so de szerintem lesz.. És akkor akarok belevágni valamibe..


Végzettség ügyileg meg pénzügy és számvitelt akarok tanulni , gondolom nem árt egy ilyen végzettség hozzá..

2014. máj. 16. 14:03
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

"Bill Gates sem volt diplomás ember mikor megcsinálta a Microsoftot. "


Ez egy elég naiv példa volt, Bill Gates egy hiperintelligens zseni, bár nem szerzett egyetemi diplomát, de kemény iskolákba járt és nagyon jó eredményeket ért el, aztán otthagyta a Harvard (!) egyetemet!

2014. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Bill Gates a Harwardra járt. Oda bekerülni is nehezebb, mint elvégezni egy jobb másik egyetemet.
2014. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

"Kezdő töke so-so de szerintem lesz.."

"És akkor akarok belevágni valamibe.."


Életképes üzleti terv nem árt. Forrásszervezés hogy ne fuss jégre a kiadásokkal nem fedi le a kezdőtőke so-so-t, és az üzleti ötlet sem a "belevágni valamibe" kategória.


A legéletképesebbek a valós problémára épülő hiánypótló vállalkozások. Ezt meg nem más fogja megmondani, hogy a Te piacodon mire van égetően szükség, amit senki nem csinál még.

2014. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell semmiféle kreatív ötlet, sőt saját vállalkozás sem, ha megvan a megfelelő tőkéd egyszerű okos befektetésekkel megduplázhatod akár megtriplázhatod a pénzed, mások tudásának kihasználásával kiaknázásával lehet a legtöbb profitot elérni. Profitorientált legyél, ha csak az lebeg a szemed előtt eléred a célod.
2015. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Újra a papa. De ha mégis saját vállalkozást szeretnél indítani akkor a legjobb tanácsom hogy menedzser típusú vezető/vállalkozó legyél, nézz utána hogy ez miket foglal magába.
2015. szept. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!