Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy sikeres...

Mi kell ahhoz, hogy sikeres üzletember legyek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az öltönyös, "golfos" üzletemberekre akinek saját vállalkozása van és havi szinten milliókat keresnek. Tudom,hogy ezt nem egyik napról másikra hozták össze azzal is tisztában vagyok,hogy ehhez idő kell de ehhez milyen "eszközök" milyen képességek kellenek?


Milyen végzettség kell ehhez, miben rejlik a titok? Hogy érték el ezek az emberek amit elértek,hogy sikeres üzletemberek akik milliókat keresnek havonta? Hogy indítottak sikeres vállalkozást illetve milyen "érzék" "képesség" kell az ilyenhez? Ilyesmi körben szeretnék majd mozogni, ilyen téren szeretném "elindítani" az életem csak ehhez ezeket kéne tudnom.


Aki jártas ilyenbe vagy tudja ezeket annak megköszönném a válaszát..



2014. máj. 16. 13:13
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%
Elég, ha ismerősöd valamelyik fideszes politikus és máris dőlni fog hozzád a közpénz. Kaphatsz dohányboltokat, csinálhatsz fantomcégeket amelyekkel közbeszerzéseket nyersz és még sorolhatnám...
2017. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Elszántság, arrogancia, megszállottság, következetesség, egoizmus.
2020. okt. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!