Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha lenne kb 20 millió forintod...

Ha lenne kb 20 millió forintod és mezőgazdaságba kellene befektetned, mire költenéd?

Figyelt kérdés

Megpályáztam a 2014-es Fiatal Gazdát, ki tudja, még megnyerem. Szakirányú végzettségem is van és dolgoztam mezőgazdaságban, tehát értek valamennyit a dolgokhoz.


Ti ha megnyernétek, mire költenétek?


2014. máj. 29. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a lottó 5-ös, hogy megnyered és arra költöd, amire akarod. Az üzemtervben meg kellett adnod, hogy mit vállalsz és 5 év alatt azt teljesíteni is kell. Amennyiben nem teszed szépen fizetheted vissza a "nyereményt". Ha ilyen hozzáállással akarsz gazdálkodni, akkor inkább ne tedd.
2014. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt akarod mondani, hogy beadtál egy pályázatot, melyben se pénzügyi terv, sem egy ár nem került bele, sem az hogy hány EUME növényt és állatot akarsz venni?

Nem nyered meg, ugyanis kibontás után a szemétbe kerül, már ha a borítékot jól címkézted fel.

Utána kivágják a szemétbe, hiszen a pályázatban már beleírtad mire is akarod költeni a pénzt. Másra nem költheted.

Amúgy TÉSZ tag vagy?

2014. máj. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy nem tudom, mire akarom költeni. Természetesen TÉSZ tag vagyok, a pályázat pedig annak rendje és módja szerint be lett adva, családban van pályázatíró. Van üzemterv és minden normálisan le van vezetve, utolsó centig hogy hol venném a takarmányt, stb.

Ennyire nem vagyok zizi :)


Arra voltam kíváncsi, hogy TI mire költenétek?

Én állattartásban illetve gyümölcsösben gondolkodom.

2014. máj. 30. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Arra kell költened, amire beadtad a pályázatodat. Hiszen azért adtad be. Ez nem szabadon felhasználható terv.
2014. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ÉN TUDOM HOGY MIRE FOGOM KÖLTENI, A KÉRDÉS ARRA VONATKOZIK HOGY TI MIRE KÖLTENÉTEK
2014. máj. 30. 13:11
 6/7 anonim ***** válasza:

ARRA, AMIRE BEADTAM AZT A K_RVA PÁLYÁZATOT!


Miért nem a mezőgazdász fórumra mész fel, ott értelmesebb választ is kaphatnál.

2014. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmire, halvány lila fingom sincs a mezőgazdaságról, max a kis méretű csirkekeltetésről, de az csak hobbi és nem megélhetés.
2014. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!