Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A főnököm nem bízik a tudásomban?

A főnököm nem bízik a tudásomban?

Figyelt kérdés

Egyik iskolánál vagyok rendszergazda (BP), és bővíteni kell a hálózatot, mert egy különálló épület is hasznosítva lett az udvarban. Mind vezetékes, mind WLAN kell oda. Behív az igazgató, elmondja, hogy bővteni kéne,majd:

-Vállalod, vagy hívjunk külső céget?


Basszus nem ezért foglalkozom már 6 éve hálózatépítéssel, igaz csak OKJ-s képzésem van, de ezt is mind tapasztalati úton tanultam meg. Vagy túlreagálom?



2014. jún. 5. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Túlreagálod.

Szerintem csak jó fej akart lenni. Nem akar a nyakadba varrni olyan feladatot, ami esetleg a béredhez képest túlzó és/vagy van erre külön pénz, amit egy vállalkozónak odaadhat viszont a te béredbe nem építheti be.

2014. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha megkérdezett, hogy megcsinálnád, vagy nem, az full nem erre utalt.


Vagy, ha megkérdezik a boltban, hogy melyik szalámit kéred, akkor az ízlésedben nem bíznak? Vagy a nőd megkérdezi, hogy szerinted megvegyem ezt a ruhát, vagy ne, akkor döntésképtelen nyomorék?

2014. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolut túlreagálod...


Nyilván arra célzott, hogy belefér-e az idődbe a project vagy sem. Ha nem akkor külsős céget alkalmaz.

2014. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!