Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz érettségivel...

Mennyire nehéz érettségivel munkát találni így?

Figyelt kérdés

Ha NEM akarom, hogy "jól fizessen", nem akarok megélni belőle, nem kell eltartani magam. Csupán egy kis terhet szeretnék levenni a szüleimről meg hogy legyen TAJ-kártyám/tudjam fizetni.

Van egy felsőfokú nyelvvizsgám, de gondolom amilyen helyekre fölvennének, ott nem számít túlzottan.

Ha a részmunkaidős állás is érdekel, az előny vagy hátrány?



2014. jún. 12. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve mennyire veszik jó néven, ha csak 1 évig tudok ott lenni, mert utána egyetemre szeretnék jelentkezni?
2014. jún. 12. 19:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy évre nem sok helyen szeretnek alkalmazni. Max egy év után felmondasz, állásinterjún nem említed.
2014. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is erre gondoltam, csak akkor nem tudom mit mondjak miért jelentkezek oda. Akkor nem mondhatom, hogy hát kellene egy kis zsebpénz amíg nem felvételizek.
2014. jún. 13. 02:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettek fel, kell a pénz és dolgozni akarsz. Ennyi. Nem kell ezt túlaggódni. Munkáltatók java része se őszinte veled, nem mondja el, hogy operátor munkakörben rabszolga leszel és takarítási munkát is rád fog sózni.
2014. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!