Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdagságból visszaesés...

Gazdagságból visszaesés hirtelen a szegénységbe hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban szegények voltunk, aztán felfele sodort az élet, mindig mindig több lett aztán párkapcsolatban éltem megkaptam mindent, aztán lett új párkapcsolatom és a gazdagságnak hirtelen vége szakadt, hisz szegény az új párom.

Hogyan lehet hirtelen átszokni?

Amikor költekeznél, amikor vágyódol valami jó cucc után de nincsen rá!

És ez miatt a pénzt sem tudom beosztani jól.



2014. júl. 8. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, hogy nő vagy-e (gyanítom igen, ha eltarrtottak többször is).


Én is.

Az a "trükköm", hogy nem tartatom el magam, hanem biztos lábon állok. Amikor jól megy a szekér, akkor a megtakarításaim is jobban gyarapodnak.

Az, hogy szegény az új "párod" és ezért kiírod azt a kérdést, hogy "túlélni"- ne is haragudj, de nagyon csúnyán minősít ez téged.


Gazdag eszerint sosem voltál- legfeljebb ügyeske, hogy egy gazdag partnerrel el tudtad tartatni magad. Így semmit nem kell túlélni, reálisan kell értékelni az anyagi lehetőségeidet és folyamatosan képezni valami tartalékot önerőből arra az esetre, ha a pénzes pasikkal megszakad a kapcsolat :)


Egyszerűbben pedig: lejjebb lehet adni az igényekből, a munka sem szégyen, a beosztás sem :)

2014. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Olvasd el ezt:


[link]

2014. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Te sohasem voltál gazdag, csak jól eltartattad magad, ezzel leplezted az illúziót, hogy szegény vagy. Tanulj, képezd magad, és akkor valóban jobb anyagi körülmények közé kerülhetsz.
2014. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Zokni véleményét osztom - talán a saját lábadra kéne állni, nem mindig máson élősködni.
2014. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!