Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az MLM tényleg olyan jó...

Az MLM tényleg olyan jó üzlet, mint amilyennek hirdetik?

Figyelt kérdés
Mert nekem nagyon áltatásnak tűnik, ráadásul még egy céges telefont se kapnék saját költségemre kéne telefonálni, barátokat, ismerősöket beszervezni. Van esetleg valakinek saját tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2014. aug. 11. 15:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
67%

többnyire nem.

Ehhez kb erre kell születni, akonek tényleg jól megy az jól tud keresni, de kb 100-ból 1 az az ember.

Ismerek olyat akinek megy, de rengeteg olyat is aki elkezdte, de hamar fel is adta.

2014. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
84%
Akik elindítják, annak igen, de más csak ráfizet.
2014. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy is, kész röhej az egész. Céges telefon? Hagyjál már... Igazából te csak egy szabadúszó lennél a malmukba a sok közül. Meg ilyen ügynök bárki tud lenni. Egy utcai csövesre ráadnak egy öltönyt meg betanítják az etető szövegre, és ő is simán lehet mlm ügynök. Világ életemben lenéztem ezeket az ügynököket, mert azt próbálják veled elhitetni, hogy amit kínálnak arra neked szükséged van és milyen jó, mikor sokszor ez köszönő viszonyba sincs a valósággal.
2014. aug. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
75%
A világ legszemetebb munkája. Ha gátlástalan nyomulós féreg vagy, akkor sikeres lehetsz, egyébként éhhalál.
2014. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
50%
Nekem jó üzlet, úgyhogy én jónak is hirdetem. Aki nem csinálta meg ezzel a szerencséjét, annak nem jó üzlet, ő nem jónak hirdeti. Ez ennyire egyszerű. Csak kevesek csinálják meg, ez igaz... De kevesek lesznek orvosok is, meg zöldségesek is...
2014. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
61%
:) érdekes tanulmány lenne, ha feltennénk egy kérdést, hogy zöldségest nyitni jó üzlet-e... Vajon írna-e annyi "nem zöldséges" véleményt arra a kérdésre, mint ahány "nem MLM-es" érzi itt késztetésnek, hogy válaszoljon.. :D
2014. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
52%

@ 19:06


Ez akkora egy blőd hasonlat hogy kongatja az eget.


Az orvostudományhoz tényleg nagy tudás kell. Az mlm-hez, meg karizma, fanatizmus, és a lelkiismeret hiánya.

2014. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
36%

"Az orvostudományhoz tényleg nagy tudás kell. Az mlm-hez, meg karizma, fanatizmus, és a lelkiismeret hiánya."


Te hány embert ismersz, akik mlm-ből élnek, hogy ilyen határozott jellemrajz felállításához van önbizalmad? Egyet sem? Sejtettem.. :)

2014. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
44%

Te ismersz-e engem annyira ahhoz hogy ilyen határozott kijelentést teszel arról hogy én kiket ismerek és kiket nem?

A saját okoskodásodba futottál bele hülye gyerek... Bocs de ilyen emberekkel nem állok le vitatkozni.


szia.

2014. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
36%

" ilyen határozott kijelentést teszel arról hogy én kiket ismerek és kiket nem?"


Nos, ha tudod értelmezni a mondat végi írásjeleket, észreveheted, hogy a rólad szóló mondat(ok) végén kérdőjel volt. Kijelentések végére nem szoktak kérdőjelet tenni, ugye? Tehát NEM, nem tettem kijelentést arról, hogy kit ismersz, és kit nem. De a kitérő reakciód sejtetni engedi a választ a kérdésemre. Köszönöm, nem csalódtam. Legyen vigaszod, hogy az egész hátralévő életed a rendelkezésedre áll, hogy megismerj MLM-ből élő embereket, hogy megalapozott állítást írhass a jellemükről.. Ha egyáltalán fontos ez neked.

2014. aug. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!