Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák, ti mit szólnátok, ha...

Anyukák, ti mit szólnátok, ha ezt kérné a lányotok névnapra?

Figyelt kérdés

A névnapom így sulikezdés körül lesz,és arra gondoltam,hogy esetleg megbeszélem anyával névnapi ajándékként a kozmetikust, afféle "új suli-új szemöldök :D" programra gondoltam! :D

Viszont ő elég "szőrös szívű" ilyen téren,és önállósodni épp elég nagylánynak kell lennem/teszem hozzá talparesett vagyok/,ezekhez a dolgokhoz viszont minden próbálkozásomkor "túl picinek" bizonyultam :D


Itt a gimi,voltunk már ilyen saját szervezésű talin,ott mindenki olyan szép,a régi osztályomba az átlagos lányok között is csúnya voltam,itt meg még sz*rabbul érzem magam,és lehet,hogy ez ugyan egy minimális változás,de lehet,hogy egy a "belsőmnek" is jót tenne egy kicsit :)


Szóval,ti mit szólnátok??

/amúgy ismerem annyira,ha a kozmetikusra nemet mond,akkor a csináld otthon verzióra is nemet fog mondani,szerintem neki alapból azzal lesz a baja,hogy ki akarom szedetni,és nem azzal,hogy ki szedi ki/


Köszi! :)


U.I:Amúgy ő is jár 4-5ször egy évbe+ kb. 3 naponta igazít itthon,és voltam már vele egy csomószor,és láthatta az arcomon a "vágyakozást",szóval hűde meglepődni nem fog!


2014. aug. 15. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
akkor ha jól gondolom 14-15 éves körül lehetsz... ha csak ennyit kérne a lányom, én megengedném neki... bár nem tudom milyen a szemöldököd, de azért ne egy vékony csíkra akard kiszedetni, mert az nagyon csúnya tud lenni :) vagy ha anyud magának is szedi otthon, egyszer talán megkérhetnéd, hogy ő szedje ki neked... :)
2014. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Igen,annyi vagyok! :)

Anya nem ügyes az ilyenekhez :D Magának is csak addig tudja szedni,amíg a szemöldöktől távol eső szálak nőnek,de amikor már magához a formához is közelítenek,akkor szokott lenni,hogy egyszer beleszed,tök más forma lesz,mint amilyen 3 hete kozmetika után volt :D

Amúgy szőke szemöldök,alapból a vastagsága tökéletes,csak hát a formája nem..

2014. aug. 15. 14:27
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Ez egy természetes dolog hogy Te is ápot és szèp csinos akarsz lenni.Nem érteném anyukádat ha ellenezné.Tegyél egy próbát nála,hogy ezt szeretnéd.Ha ellenzi és van zsebpénzed akkor fogd meg magad és menj el csináltasd meg a szemöldököd meg esetleg egy szempilla festést!Lehet hogy egy picit puffogni fog de majd elcsendesedik másnapra.Magadnak ne csináld mert ha nem jól igazítod meg,akár véglegesen sem fog ott szőr nőni és az csúnya.

23 éves lány anyukája :)

2014. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem egy túl nagy kívánság :) Ha csak ennyit szeretnél, én anyukád helyében szívesen elvinnélek a kozmetikushoz.
2014. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
én elvinnélek
2014. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Én is megengedném, és szívesen megcsináltatnám.
2014. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
megengedném én is
2014. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Igaz én nem anyuka vagyok, de ha egy tanácsot elfogadsz, akkor inkább kozmetikussal szedesd ki. :) Én voltam olyan buta, hogy nyolcadik nyarán elkezdtem szedni és pórul is jártam. Egész kilencedikben növesztenem kelett, hogy utána szépen ki lehessen szedetni, amire most nyáron került sor és szerintem megengedi. Az én anyukám azon akadt ki, hogy magamnak szedtem, mert el is rontottam. :(
2014. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha anyud nem visz el, menj el egyedül. Ez az alapja egy ápolt kinézetnek. Soha nem értettem miért kell ilyen dolgokat megtiltani. Gondolom a szörtelenítést sem engedi. De ezzel csak egy dolgot ér el, hogy egyre inkább romlik az önbizalmad( mint ahogy irtad is, hogy érzed és érezted magad a régi és az új osztálytársak között).

Ezért én azt tanácsolom mond meg anyukádnak, hogy vagy megengedi és részt vesz ebben az egészben. Vagy elmész egyedül vagy egy barátnőddel. Sok sikert!:) 14/L

2014. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

De,a szőrtelenítést engedi!

Az a baj,hogy nincs zsebpénzem,ugyanis ahol lakom,ott még kisbolt sincs,sőt egy árva kocsma se,semmi,szóval nem nagyon tudnám mire költeni,mert nem járok egyedül vásárolni,így nincs is zsebpénz!

A másik,hogy kimilliószor voltam anyával kozmetikusnál,szóval tudná,hogy ki vagyok,és azt is tudná,hogyha anya tudna róla akkor vele lennék itt!

Barátnőm sincs,vagyis nem itt,és beszélgetni lusták kijönni,meg két csoport van,akinek ki van szedve/ nem is foglalkozik vele,szóval nem is jönnének velem ilyen helyre!

2014. aug. 16. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!