Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem adnak lehetőséget a...

Miért nem adnak lehetőséget a pályakezdőknek? Egy cégnél szeretnék főkönyvelő lenne, ez a célom: tudnátok tanácsolni valamit, hogyan induljak el?

Figyelt kérdés

Pénzügy és számvitel főiskolát végeztem, most fejezem be az MSC-t. Angolból is felsőfokúm van, meg a mérlegképesem is megvan.

Ennek ellenére a legtöbb helyre több éves szakmai tapasztalat az elvárás. Jó, okés, hogy suli mellett is lehet dolgozni, de azért az nem olyan könnyű. Másrészt a hallgatóként végzett munka igencsak kulimunka jellegű, nem leszek attól jobb szakember. Rám bízzák az iktatást, meg az agyatlan, pötyögős, adminisztrátor melót.

Nem találom egyszerűnek az elhelyezkedést, pedig dunántúli vagyok.



2014. aug. 29. 15:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A mai világban aki alázatos, azt meg is alázzák, ez is tapasztalat sajnos
2014. aug. 30. 21:57
 22/24 A kérdező kommentje:
Ha nem jön több értelmes válasz, nem reagálok többet, mert még az lesz a vége, hogy én osztok itt tippeket szerény tapasztalatimból. Bocsi, de ez így nem fog menni.
2014. aug. 30. 22:01
 23/24 A kérdező kommentje:
Egyébként sem stílusom szellemi fegyverrel támadni szellemileg fegyvertelen emberre.
2014. aug. 30. 22:03
 24/24 A kérdező kommentje:
ez a baj a magyar nőkkel, nagyon manipulatívak
2014. aug. 31. 02:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!