Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet találni olyan...

Hol lehet találni olyan irodai munkát, ami? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát olyat, ami NEM jutalékrendszeres "zaklasd az embereket, és szedd el a pénzüket" jellegű, valamint szexelni sem kell a főnökkel?

Eddig bárhova jelentkeztem, ami irodai állásként volt hirdetve, a kettő közül valamelyik fajta volt...



2014. szept. 1. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van közgazdasági, mérlegképes könyvelői vagy hasonló végzettséged? Mert ha nincs akkor ne csodálkozz hogy csak fent említett munkákba futsz bele.
2014. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közszérában garantált bérminimumért...Ált. Nyeltudás se nagyon kell és elég az érettségi + MS office ismeret
2014. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Tehát akkor ha nincs, akkor muszáj szétrakni a lábam, ha nem akarok munkanélküli lenni.... Mondjuk van benne vmi. De nem vagyok rá kepes....

2. Próbáltam azt is, de általában nem volt visszajelzés. Meg erkölcsi kell, ami nekem 1 éve lejárt, mivel azóta dolgozok (csak váltani szeretnék.) És akkor váltanám ki újra, ha lenne miért.

2014. szept. 1. 18:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni erkölcsis helyekre úgy jelentkezni, hogy csak vállalod, hogy ha kérik kiváltod. Talán valaki megérti, hogy a fenének van pénze 3 havonta fizetni érte.


A közszférai állásokkal az a baj, hogy még nagyobb a beltenyészet, mindenki hozza a rokonát, haverját, főleg az ilyen érettségi, office, nuku nyelvtudás és különösebb szakismeret helyekre.

Mondom ezt úgy, hogy én is rokon által kerültem be egy ilyesmi helyre, igaz, valami szaktudás kellett hozzá, de lényegében irodai közalkalmazott vagyok. Előtte önerőből minimum 100 hasonló helyre adtam be, de sokszor választ se kaptam.

Szóval leginkább zaklasd az ismerőseid, hátha tudnak segíteni.

2014. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,én nem sógor-koma,alapon kerültem be,hanem a munkaügy közvetített ki egy iskolába titkárnak.Nem közmunkásnak,rendes melóra.És nem kellett lefeküdnöm senkivel-már csak azért sem mert az igazgatónk egy 50-es nő :))))
2014. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!