Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan osszam be a fizetésem...

Hogyan osszam be a fizetésem ha naponta kapom a kezembe?

Figyelt kérdés

Heti kétszer vagyok délelőtt akkor 6 órát dolgozom 3250Ft-ot kapok/nap, heti kétszer délután vagyok akkor 8-9 órát dolgozom attól függ meddig vagyok akkor 4500 ft-ot/nap kapok (min).

Heti egyszer egésznap akkor 7500-ftot kapok.

Mindennap kezembe kapom az összeget!


2014. szept. 2. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én vennék egy dobozt, és beletenném. Kétszer is meggondolnám, mennyi pénzzel indulok vásárolni. Természetesen listával, és szerencsére nem nagyon befolyásolnak a reklámok. Hiába "olcsóbb" valami, ha az én határomat meghaladja, már nem is foglalkozom vele. Vegyiárut, tartós cuccot meg akkor vásárolnék, ha a dobozban összegyűlt a rávaló, és nem ürül ki teljesen. Hirtelen ennyi jutott eszembe, minden jót Neked!
2014. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyedben nem költeném egyáltalán, hanem összegyűjteném, és csak a következő hónaptól nyúlnék hozzá. Addigra egyetlen összeg lesz, amit már be tudsz osztani. Mellesleg ha nem naponta fizetnének, az első fizetésed is egy hónap múlva kapnád csak a kezedbe, nem költhetnéd az első munkanaptól.
2014. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!