Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállaltam egy veszélyes...

Elvállaltam egy veszélyes munkát, mint feleség, te hogyan fogadnád?

Figyelt kérdés
Mentőknél dolgozom és önként jelentkezőket kerestek (2X3főt) a régiónkban, amire én jelentkeztem. Nagyon röviden, ha ebolás, illetve ebola gyanus beteg felbukkan, akkor azoknak az első ellátását, illetve szállitását kell végeznünk, ami elég nagy kockázattal jár. Természetesen védőfelszerelésben. Nem tudom, szóljak szerintetek a nejemnek, hogy elvállaltam, vagy ne izgassam feleslegesen? Ezért kérdezem, hogy te mit szolnál hozzá?
2014. szept. 17. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én aggódnék, de bíznék benned. Nem tilthatom meg, hogy elvállalj valamit, amit szeretnél csinálni.
2014. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andizsuzsi ***** válasza:
82%
Szóljál. Bár bízzunk benne, hogy nem kerül sor bevetésre.
2014. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 zabmester válasza:
82%
Nyilván aggódnék, de fordított helyzetben én is vállaltam volna valószínűleg.
2014. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mentősként dolgozol, akkor tudod, hogy szinte semmi esély, hogy ide eljusson egy ebolás, nagyobb az esélye egy karambolnak.
2014. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szólnék. Nagyon kis esélye van akár még az ebola gyanús esetnek is. És nem véletlenül van a védőfelszerelés és a biztonsági előírások. Csak feleslegesen felizgatnád.
2014. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp elmondanám, joga van tudni. Bár borzasztó kicsi az esély, hogy bármi baj legyen, de Te is könnyebben végeznéd a munkádat, ha nem azon járna az agyad, hogy közben sumákolsz. A titkolózás és a hazugság sosem jó választási lehetőség, az mindig újabb és újabb problémákat vet fel. Vajon eltudod titkolni egy életen át, hogy elvállaltad ezt a munkát?
2014. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valóban elég kicsi az esélye, hogy itt feltünik, bár a napokban az egyik egység (legnagyobb titokban)vonult egy külföldi diákhoz, aki ezen tünetekkel vittek a fertöző osztályra, ráadásúl Sierra-leoneiben járt nem rég. Szóval pont ezért nem tudom, hogy érdemes-e elmondani, mert kicsi az esély, hogy találkozunk ilyennel.
2014. szept. 17. 13:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Khm, mentésirányítóként meglepődve olvasom, hogy ilyen létezik... mi nem tudunk róla.
2014. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem titokban és maláriás volt a beteg.
2014. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy hallottam, hogy malária volt. Ma reggel hirdették ki, kérdezz utánna, hogy nálatok mi a helyzet.
2014. szept. 17. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!