Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy munkaadó havonta...

Ha egy munkaadó havonta mindig meghirdet egy állást, már vagy fél éve, ott valami gond lehet hogy nincs betőltve az a pozició? Kerüljem ezt a helyet, ha ennyire nem találtak embert?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy állásra,de vissza néztem mikor frissitette a hirdetést,ugyan azt a poziciót,vagy hetente,havonta frissiti hogy keres embert.Kb junius óta egyfolytában frissitti.Kerüljem azt a helyet ha ennyire nem találnak embert oda?Elvileg jó pénzt adnak,vagy is nem rossz.De nem akarom elhinni,hogy ennyi idő alatt nem találtak volna embert oda aki betőlti az állást.
2014. szept. 24. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
valószinű,meg játsza minden napra be hív egy embert próba munkára.Amit persze nem fizet ki.Aztán majd értesíti,ami soha nem történik meg.Egész hónapra megvan az embere,munka elvégezve,és a lényeg igy megussza a járulék fizetéseket.Tiszta haszon! neki.És erre akutya nem figyel.Sokan meg befutnak a csőbe.Kerüld el nagy nagy ívben!
2014. szept. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Családi kapcsolatok?
2014. szept. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ milyen állás.

Pl nálunk van egy( több is) hirdetés asszisztensi állásra... Erre jelentkeztem én, vegül nem asszisztensnek vettek fel, sőt már én is keresek magam mellé valakit, de ugyanazzal anhrdetessel dolgozom, nem tettem újat,hisz a felvételi eljárásban nem csak én veszek részt, hanem az is aki feltettte. általában folyamatosan keresünk embert, mert bővül a cég, így is kevesen vagyunk, 1 hét múlva nyitunk új irodát.

Tehát teljesen pozíciófüggő:)

Vagy a "tökéletes " munkatársat keresi

2014. szept. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Figyelj második!A kérdésre tudsz válaszolni?Most komolyan ennyit megér neked ezzel húzni az időt,hogy ide beirod hogy megkérdezd hogy családi kapcsolatok?Igen családi kapcsolatok..

elírtam,de az is lehet direkt írtam ide,mivel ezt nézik legtöbben,max majd átteszik ahova való.Téged ez miért zavar?

2014. szept. 24. 07:28
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Én is több ilyen hirdetést látok, figyelem kb egy éve! Szerintem vagy nem bírják a dolgozók a sok munkát vagy kevés pénzért kell 16 órázniuk, vagy nem jelenti be őket a cég és amikor rájön a dolgozó, elmegy magától. Volt olyan tapasztalat is, hogy egy hónapig dolgoztatták az illetőt majd 25 ezer Ft-ot akartak neki adni fizetésként, mert hogy "rosszul dolgozott" meg mindenfélét magyaráztak. Ilyenkor ki az a hülye, aki tovább ott maradna? Persze ezt játszák el minden hónapban.
2014. szept. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt viszonylag nem igérnek rossz fizetést,hétfőtől-péntekig kell dolgozni 8 órában.Szerintem az lehet hogy akik régebb óta ott vannak nem engedik érvényesülni az embert.Gondolom klikkesedés lehet.Itt biztos nem bővítés miatt keresnek,mert nem olyan nagy cég,kb 15 ember dolgozhat ott.Ha bővítés is,akkor is lehet találni ennyi idő alatt,10 embert is akár.Én dolgoztam egy helyen ahova 200 embert vettek fel bővítés miatt,mire elkészült az új épület,arra megvoltak az emberek.Szóval itt valami más van.Szerintem többnyire az,hogy akik régen ott vannak,nem fogadják be az embert és elüldözik.Voltam már ilyen helyen.
2014. szept. 24. 07:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát azért egy próbát megérne, nem? Ezt az üldözést én nem nagyon tudom elképzelni, mert akkor megy az ember a főnökhöz és szóvá teszi a dolgot. Ha a főnöknek kell plusz munkaerő, akkor tenni fog valamit. Ilyen esetben inkább a főnökkel lehet valami baj. Túl sokat követel, zaklat vagy nem tudom.
2014. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na jó ez igaz.Akkor tényleg a főnökkel lehet valami inkább.De lehet az egész együtt véve,mert lehet akik már régebb óta ott vannak,vannak olyan viszonyba a főnökkel hogy ne az újnak vegye be a szövegét.Meg persze ott van az,hogy tudja milyenek akik neki dolgoznak,de mivel megcsinálják a munkát,lehet azt mondja,egy emberért nem fog pl 6 emberrel vitázni és kockára tenni,hogy azok menjenek el.De lényegében itt is a főnökkel van baj,mert esetlegesen védi a régi embereket,miközben lehet nem is nekik van igazuk.
2014. szept. 24. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!