Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha sokat gépezek így meg...

Ha sokat gépezek így meg lehet élni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok gépezek akármennyit valami munka esetleg egyhuzamban lehúzok rengeteget nálam az idő nem számít...

Negatív kommentek-et légyszíves hanyagoljátok sokan mondták tanulj meg mindent de nem megy...

Kéne valami hobbi 9-10 edikbe nem tanítottak semmit infóból most 11 e-dikbe programozás egyik órán 21 oldalt feladott a tanár másnap meg 17 most ennyit nem tudom 1 hét alatt nem tudom hányan lennének képesek megtanulni max. azok akiket érdekel is nagyon a programozás elmélet de engemet érdekelne de sajnos nem megy ...

Csak annyit írjatok van-e lehetőség erre vagy nincs semmilyen lehetőség?



2014. szept. 29. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hu bazzeg de ge*ibutavagy. Tanulj meg inkabb fogalmazni 17 eves letedre.
2014. szept. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a bajod.Tanulj inkább.Kattintgatásból még senki nem élt meg.
2014. szept. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
38 oldal az par ora, ha valamennyire erted es erdekel, de ha nem akkor sem hiszem, hogy 1-2 napnal tobbet kellene raszanni.
2014. szept. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen nem egy heted van 21 oldalra, hanem max. egy órád vizsgaidőszakban annak is, akit nem érdekel az adott téma.


Nagyon el vagy tájolva kissrác. Szedd össze magad.

2014. szept. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, profi gamerként elég jóllehet élni, mondjuk magyarországon csak egy ilyen van de sok sikert. Ezen felül streamer is megélhet, ha heti 3x 1000+ ember nézi az adását egy időben. Ezekkel annyi a baj, hogy 25 éves korodra kiégsz. Attól, hogy sokat gépezel nem fogsz megélni, maximum ha végig programozol...
2014. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem most vagy abban a korban hogy azt sem tudod mit csinálj, azt sem tudod mit jelent egyáltalán az hogy élsz. Egy nap 86400 másodpercből áll, Tedd hasznossá mind ezt a sok másodpercet. Ha a gép előtt ülsz is telnek a másodperceid, és ha a könyv előtt akkor is, te döntesz hogy jobb. Ha érdekel a programozás, akkor nincs olyan hogy nem megy. Van egy álmod, teszem azt a programozás, és te az első akadálynál megfutamodsz? Milyen ember vagy te? Az az ember nem ember aki feladja amit szeret.

Ülj neki és láss hozzá, meglátod meglesz az eredménye! Ha mégsem menne olyan jól áljj meg és nézd meg ezt:


https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58


Hallgasd végig figyelmesen, és ülj neki újra.


Remélem segítettem! Fel a fej, le a kalap. :)

2014. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetem? :DDD mikor fog ez a srác egyetemre járni?
2014. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!