Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elvállalnátok a helyemben...

Ti elvállalnátok a helyemben ezt a másodállást?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


egy cégnél dolgozom teljes főállásban mint középvezető. Van egy lehetőség, hogy másodállásban délutántól kora estig takaríthatok, havi 40.000 forintért. Nem lenne megerőltető, mivel egyébként nem fizikai munkát végzek, a takarítás pedig 4 órában lenne csak. Úgy érzem, hogy bírnám csinálni, valamint a másik helyen a takarítás úgy lenne, hogy egyedül lennék az intézményben, és én zárnék, tehát stressz sem érne, hogy zavarnak munka közben, vagy félbeszakítanak, vagy egyéb más dolgok. Nyugisan megcsinálnám a munkám, és este hazamennék. A vőlegényem szerint hülyeség lenne, mivel középvezető vagyok, és "hogy nézne már ki, hogy az íróasztal mögül felállva, magam mögött hagyva a tekintélyem, átöltöznék melegítőbe és mennék wc-t pucolni..?" Ti mit gondoltok erről?

Nincsenek megélhetési gondjaink, de azért túl sem vagyok fizetve ahhoz képest amilyen pozícióban dolgozom és amennyit a cégre áldozok. De úgy gondolom, hogy a plusz sosem árt, és szerintem igen is jól jön az a plusz 40.000 forint bevétel. Ti elvállalnátok a másodállást, vagy úgymond a pozíciótok miatt nem vállalnátok el?



2014. okt. 7. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

lényeg, hogy te hogy érzed

ha nem érzed megalázónak a te pozíciódat tekintve, akkor vállald el, és ne törödj a párod véleményével, majd ő is örül a plusz pénznek :)

2014. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

A vőlegényed kissé sznob.

Van egy ismerősöm, egyetemi adjunktus, és részmunkaidőben BKV sofőr. Adjunktusként nagyon jól keres, és szórakozásból a hajnali ötös buszt vezeti, mert gyerekként mindig vágyott rá.


Ha van kedved, és időd, és bírnád is, akkor menj.

2014. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
61%
Mehetnél bárokba táncolni is. D Mennyit keresel mint középvezető? 250-300 at? Mit jelent a középvezető? Egy gyárban csoportvezető vagy? Az semmilyen tekintéllyel nem jár.
2014. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha kell a penz vallald el,dolgozni nem szegyen.En elvallalnam.
2014. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Időm és energiám lenne rá. Nekem sosem volt büdös a munka, és nem ítéltem el sosem azokat akik fizikai munkát végeznek, vagy éppen gyárban tudtak/tudnak elhelyezkedni. Nem érzem cikinek, mert mindenki pénzből él, de szerintem a párom inkább félt engem. Ezt úgy értem, hogy attól félt, hogy ha esetleg a munkatársaim/beosztottaim megtudják, akkor ne vesszen el a tekintélyem. Csak én pont, hogy ezt másképp gondolom.
2014. okt. 7. 13:25
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Én csak akkor vállalnám el ha fontos lenne a plusz pénz. Nekem a szabadidő sokkal fontosabb és inkább vagyok a családommal, mint pár forintért gürizek pluszban...Egyszer élünk.
2014. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az egyik hozzászóló kérdezte, hogy mennyit keresek és mivel foglalkozom. El kell, hogy szomorítsalak, hogy középvezetőként, 110.000 forintot keresek, egyedüli főnököm a cégvezető. Ez Magyarország 2014. :) És nem csoportvezető vagyok, hanem irodán dolgozom, 15 munkavállaló tartozik közvetlenül hozzám, és köztük van egy csoportvezető.
2014. okt. 7. 13:28
 8/14 anonim válasza:
Mennyit keresel főállásban?
2014. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jövőre szeretnénk gyermeket vállalni, szerintem nem jönne rosszul ha lenne plusz 40 ezer amit félre lehet rakni és nem hiányzik a kasszából.
2014. okt. 7. 13:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem lenne gond.

Vállald el, és ha 1-2 hónp után nem tetszik akkor felmondasz.


A gyerekek elött én is gondolkodtam másodálláson. Söt gyerekvigyázást kerestem is, csak a végén még sem engem vettek fel. Nekem 200.000 felett volt már ekkor a pénzem, de akartam valami mást is csinálni az irodán kívül.

Ismerek olyat aki festö , de másodállásban beteggondozó. Nem a pénz miatt, hanem mert neki ez kell.

2014. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!