Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig érdemes még hajtanom...

Meddig érdemes még hajtanom az álomszakámat?

Figyelt kérdés

Több, már a szakmában dolgozóval beszéltem, azt mondták van érzékem hozzá, sőt, én is látom hogy tehetségesebb vagyok némelyiknél. Viszont a piac telített, a megélhetés meg mint a kutya vacsorája.


Adjam fel az álmomat úgy, hogy lehet ha tovább keresek, holnap összejön vagy a racionális döntés helyett csináljam amit szeretek, és egyszercsak sikerül majd befutni vele?



2014. okt. 9. 15:41
 1/7 A kérdező kommentje:
*álomszakma
2014. okt. 9. 15:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán, ha megneveznéd a szakmát! Ezt így roppant nehéz megítélni!
2014. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom, hogy nevezd meg milyen "iparágról" beszélünk és talán értékesebb véleményt tudunk megosztani veled.

De látatlanban azt mondanám, hogy ha van érzéked hozzá és nem csak szerinted hanem mások szerint is továbbá élvezed is akkor legyél kitartó. A tanulási és érdeklődési vágy meg van benned így könnyen válhatsz kimagaslóvá a vetélytársaiddal szemben ami béremeléssel/több pénzel is jár.

2014. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy összetett kérdés és úgy fogalmaztad meg, hogy semmi ne derüljön ki belőle. Titok? :)


Kérdés, hogy milyen idős vagy, eltartasz-e valakit, tudnak-e támogatni szükség esetén, van-e valami lehetőség arra, hogy különbözz a többiektől, stb?

2014. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

tetoválóművész szeretnék lenni.


egyenlőre nem tartok el senkit, dolgozó huszonéves vagyok.

2014. okt. 10. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép lassan kezdd el a dolgot. Legyen egy biztos munkahelyed, de mellette - persze ha van energiád - csinálhatnád a másikat, és amikor úgylátod, hogy kezd beindulni, és tényleg van rá kereslet azt csinálod főállásba. Lehet én élek álomvilágban, de én így csinálnám a helyedben.
2014. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást.


Uhh, egy ideje nem néztem a kérdést. Azóta már inas vagyok, még csak elméleti szinten de már tanulom a dolgokat.

2014. nov. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!