Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel foglalkozol, és mennyit...

Mivel foglalkozol, és mennyit keresel? Csak én látom úgy, hogy bármennyit dolgozom, soha nem jutok 1ről a 2re?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Havi 140 ezer ft-ot keresek.

Nem iszom, nem dohányzom. Mégis a hó végére abszolult semmi pénzem nem marad. Szüleimmel élek, havi 30 ezer ft-tal szállok be a közösbe.

A maradék hihetetlen hamar elmegy...Van egy öreg autóm arra költök néha, ez igaz. De nem borzasztó sokat!

Nincs iphonom, nem márkás cuccokba járok.

Buli, kocsma, stb havi max egyszer.

A barátnőmmel vagyok hétvégente akkor megy el pár ezer...(de 5 ezernél soha sem több)

Plusz havi 20 ezer az üzemanyagköltségem.

Másra nemigen költök.

Ezek nem nagy luxusok szerintem!

Egy forint megtakarításom nincs, míg másoknál mit látok?! ugyanilyen idősen drágább autó, külön albérletben lakik a barátnőjével, és minden sokkal könyebben megy neki legalábbis ezt látom, noha állítása szerint kevesebbet keres mint én.


És ez cska egy példa a sok közül...nem értem egyszerűen mit kellene tegyek, mit kellene dolgozzak, hogy én is megteremtsem a külön lakást, meg egyéb dolgokat?!


Lopni kel, csalni, hazudni?!



2014. nov. 4. 19:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
56%

23 evesen en is kabe ennyit kerestem. Csak az 15 eve volt...


Akkor kezdtem fejlesztomernokkent, eppen kijottem az egyetemrol.

2014. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
44%

ÉN is ennyit kerestem 22 évesen kb.,tényleg lehetetlen ennyiből megélni,kizárt,hogy meg lehet.

Tanulj ki egy olyan szakmát amire nagyon van kereslet,tanulj nyelveket,képezd magadat,hajts,teperj,és milliókat fogsz keresni,de ehhez nagyon oda kell magadat tenni,és rengeteg ismétlem rengeteg áldozattal jár.

De megéri,én még sajnos nem vagyok a 7 számjegyű fizunál de nem kell sok idő hozzá.


De én is hasonlóakat élek,meg ,,kapuzárási pánikom" van így pénz területén,hogy már nekem régen millió felett kellene keresnem,és 5*-os szállodákba süttetnem a hasam egy plyamate csajjal.

Remélem érted mit akarok mondani.


Amikor sok 20-n éves már 1,5 misi felett vagy jóval felette visz haza,a szívem szakad meg komolyan és a fejem verem bele a falba,hogy nem előbb kezdtem a karrierem építését,lehet már rég a Googlenál lennék fejlesztő,ha tökös vagyok régebben is.


Te ne kövesd el ezt a hibát,képezd magad,tanulj,építs kapcsolatokat.


Amúgy igen 140ezerből megélni kizárt,főleg,hogy kocsid is van,le a kalappal előtted komolyan én 350-ből nehezen tudok kijönni pedig kocsim sincsen.

2014. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Előző: Akkor én mit mondjak diplomával, nyelvvizsgával nettó a 100.000 Ft-ra? ......
2014. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
74%

Pfff utolsó ez durva,hát én már felvágtam volna az ereimet,nettó 1K,ááááá.

Én már külföldre mentem volna régen.Apám fogatlan kannás boros alkesz munkása többet visz haza,ne viccelj.

Ne alázd meg magad,kezdj el pályázni más merre.

Nem mindegy milyen diploma.

De én keresnek melót mellette.

2014. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
93%
A közigazgatásban dolgozom, szerintem ez elmond mindent. Jelenleg még otthon lakom, fiatal vagyok és kétségbe vagyok esve, hogy ebből, hogy fogom felépíteni az életemet. De váltani akarok mindenképpen. Tesóm pl. külföldön segédmunkás és 3x annyit keres mint én...
2014. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
89%
Akkor sajnos igen közigazgatás itthon katasztrófa,kint sztem ugyanezt csinálhatod,van nyelvtudásod tapasztalatod,akkor simán kint megkeresed ennek a 5*-sét is,és rendes irodai melóval.
2014. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon rajta vagyok a váltáson.
2014. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem lesz gond,ilyen kvalitásokkal tutira nem.
2014. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy kvalitások ezek. Inkább ambícióim a nagyok.
2014. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Az autó szükséges, mert azzal járok dolgozni.

Töbmegközlekedéssel sem tudnék olcsobban eljutni a munkaheymere...számoltam már,és így legalább független vagyok.


nem járok minden nap hambizni..sőt, az is hasonlóan mint a buli, stb max havi 1-2 alkalom...


az autóm 500 ezer forintba van. de teljesen az enyém, semmi tartozás nincs rajta...(máskérdés, hogy csak 300 ezret ha ér..., de ebbe nem menjünk bele, ennyibe van és kész. )


Egyre erősebben gondolkozom én si külföldi melon...a barátnőm viszont még magyarországhoz köt.

Egyenlőre nem ér annyit a több pénz, mint egy boldog kapcsolat.

Ha történik valami velünk, akkor biztosan lépek.


Gondolkozom erősen, hogy belépek a rendőrséghez...2 éves tiszthelyettesiképzés kreretein belül.

egy ismerősöm szerint néhány év járörködés után lehet menni nyomozonak, készenlétesnek, stb, és 200 köröl megkeresel kézbe, pluszugye 25 lv szolglat utn fix nyugdíj!

2014. nov. 5. 12:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!