Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel foglalkozol, és mennyit...

Mivel foglalkozol, és mennyit keresel? Csak én látom úgy, hogy bármennyit dolgozom, soha nem jutok 1ről a 2re?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Havi 140 ezer ft-ot keresek.

Nem iszom, nem dohányzom. Mégis a hó végére abszolult semmi pénzem nem marad. Szüleimmel élek, havi 30 ezer ft-tal szállok be a közösbe.

A maradék hihetetlen hamar elmegy...Van egy öreg autóm arra költök néha, ez igaz. De nem borzasztó sokat!

Nincs iphonom, nem márkás cuccokba járok.

Buli, kocsma, stb havi max egyszer.

A barátnőmmel vagyok hétvégente akkor megy el pár ezer...(de 5 ezernél soha sem több)

Plusz havi 20 ezer az üzemanyagköltségem.

Másra nemigen költök.

Ezek nem nagy luxusok szerintem!

Egy forint megtakarításom nincs, míg másoknál mit látok?! ugyanilyen idősen drágább autó, külön albérletben lakik a barátnőjével, és minden sokkal könyebben megy neki legalábbis ezt látom, noha állítása szerint kevesebbet keres mint én.


És ez cska egy példa a sok közül...nem értem egyszerűen mit kellene tegyek, mit kellene dolgozzak, hogy én is megteremtsem a külön lakást, meg egyéb dolgokat?!


Lopni kel, csalni, hazudni?!



2014. nov. 4. 19:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
49%
#12es. Kétlem, hogy te ezek után havi 1 millából képes lennél megélni, és azt nem keveselnéd! Ne aggódj, a telhetetlenség fajuk egyik betegsége, amire nincs gyógymód.
2014. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
68%
#21: Mr 49% minden hónapban másképp keres, annyi biztos, hogy Berki Krisztián a példaképe és a büdös életben nem fog Ferrarival furikázni, pedig rendkívül szeretne.
2014. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Egészségyben dolgozom,biológus vagyok egy korházi labroban.Gondolom nem kell részleteznem a fizumat...Nézem a fb-on az ismerőseimet,ilyen nyaralás,olyan étterem,lakés,stb...Én meg ülök itthon az anyámmal 27 évesen.Előtte a barátommal nyomorogtunk egy 28nm-es lomokkal berendezett albiban...Aztán amikor szakítottunk(pontosabban dobott egy közgazdász csajért akinek vettek a szüleő kecót és 250k-t keres) kénytelen voltam hazajönni,mert még egy ilyen kis lyukat se tudnék a fizumból fenntartani itt Budapesten egyedül...Én is egyre jobban kétségbeesen,hogy lesz így nekem lakásom,saját életem?Mindjárt 30 leszek...
2014. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
39%

#22-es SOSE mond hogy sose,ne magadból indulj ki :)

Neked nem de nekem lesz ez tuti,mert akarom és kész,és teszek érte.

2.Nekem sok ember példaképem mindenkitől szedek el ezt is azt is,másiktól egy kicsit a 3.-tól is szedek el dolgokat,ennyi.

Tehát nekem nem konkrétan egy ember hanem a tulajdonságai a példaképem,mert abban megegyezhetünk,hogy lehet egységnyi idő alatt több NŐt kaphat meg,és nem is akármilyeneket.

Van egy ilyen haverom konkrétan nem mondok neveket de olyan nőket visz haza,akik a címlapon vannak,és nem pénze miatt hanem a stílusa miatt,plusz felépített több céget is mellette.

Ennyi.

2014. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

több céget felépített, akkor nyilván nem 100 ezret keres havonta...meg nem is 200 at..szóval van pénze!

ha van lóvé ott a stílus, ott a magabiztosság, ami a csajoknak rengeteget ér!

2014. nov. 7. 11:34
 26/33 anonim ***** válasza:
51%

ÖÖ igen kérdező van az is,de maga a srác ultra brutál tényleg tehát figyelj voltunk a Zaraban múltkor és nemm tudom miért de egyből minden eladó jó csaj körülöttünk volt,és vigyorogtak és kb. a haverra rátapadtak,úgy mosolyogtak rá,hogy ihaj,a többi vevőt le se sz_rták majdnem :))),és semmit se csinált csak bementünk és kérdezett egy dolgot,ő mindig nőkkel mozgott tehát amíg a fiúk fociztak addig ő a lányokkal lógott.

Most ennek itt a gyümölcse.


Tehát ez egy komplex kérdés,benne van a pénz,hogy okos,hogy férfiként viselkedik,tud velük bánni,ha kell órákig szexxel velük,mellette sokat sportol,és sokat dolgozik.

Tehát igen le a kalappal előtte.

Mindemellett apukája R.I.P meghalt amikor 13 éves volt.

2014. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
85%

#26: "tényleg tehát figyelj voltunk a Zaraban múltkor"


Aki akár csak egy kicsit is sikeres, az nem vásárol fast fashion üzletekben. De nekem aztán mindegy, építgetheted a légváradat üresfejű címlaplányokról, meg nagy hatalommal bíró haverokról, mindenkinek van valami hobbija.

2014. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy igen 140ezerből megélni kizárt,főleg,hogy kocsid is van,le a kalappal előtted komolyan én 350-ből nehezen tudok kijönni pedig kocsim sincsen."


A 49%-os berki-fan is itt van? :DD


Egyik kérdésednél azt írod milliós a fizetésed, meg 5* szállodákba jársz A8-assal, itt meg szaros 350e-t keresel csak?


Szánalom... Ekkora f. aszkalapot :D

2015. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Mit dolgozol, hogy havi 140ezret keresel?
2015. jan. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
a logisztikában dolgozom. de a munka jellege mindegy lenne..annyi a stressz, hogy legszivesebben felmondanék, ha lenne egy nyugis munkahelyem havi fix 100 ezerért....
2015. jan. 5. 18:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!