Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel foglalkozol, és mennyit...

Mivel foglalkozol, és mennyit keresel? Csak én látom úgy, hogy bármennyit dolgozom, soha nem jutok 1ről a 2re?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Havi 140 ezer ft-ot keresek.

Nem iszom, nem dohányzom. Mégis a hó végére abszolult semmi pénzem nem marad. Szüleimmel élek, havi 30 ezer ft-tal szállok be a közösbe.

A maradék hihetetlen hamar elmegy...Van egy öreg autóm arra költök néha, ez igaz. De nem borzasztó sokat!

Nincs iphonom, nem márkás cuccokba járok.

Buli, kocsma, stb havi max egyszer.

A barátnőmmel vagyok hétvégente akkor megy el pár ezer...(de 5 ezernél soha sem több)

Plusz havi 20 ezer az üzemanyagköltségem.

Másra nemigen költök.

Ezek nem nagy luxusok szerintem!

Egy forint megtakarításom nincs, míg másoknál mit látok?! ugyanilyen idősen drágább autó, külön albérletben lakik a barátnőjével, és minden sokkal könyebben megy neki legalábbis ezt látom, noha állítása szerint kevesebbet keres mint én.


És ez cska egy példa a sok közül...nem értem egyszerűen mit kellene tegyek, mit kellene dolgozzak, hogy én is megteremtsem a külön lakást, meg egyéb dolgokat?!


Lopni kel, csalni, hazudni?!



2014. nov. 4. 19:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#27 Abszolút igazad van, de Berki fan barátunknak a beszédstílusából lerí, hogy neki teljesen más elképzelései vannak a siker fogalmáról, mint neked vagy nekem.
2015. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
én is 130-140 000 körül keresek, viszont nem tagadom, nekem anyámék küldik havonta a másik 150 000 ft-ot, illetve a számlák odamennek hozzájuk és ők fizetik be. A lakás ahol barátnőmmel lakom saját, van egy Alfa 159-em és egy Ducati 848-am. A szülői kiegészítéssel együtt van 280-300 000 ft-om, barátnőm keres olyan 250 000 ft körül, és még így is alig jövünk ki hó végére. Ő nem tud főzni, én tudok csak nem szeretek, így étterembe járunk mindennap, én kávébu*zi vagyok így az is elég sokba van havi szinten, ruhák terén csak a Ralph Lauren játszik nálam, az Alfa-ba 3.2-es V6-os motor van ami városba beveri a 15-16 litert, a Ducati is elég sokba van stb.
2015. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó: hülyegyerek.....
2015. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!