Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes manapság gazdasági...

Érdemes manapság gazdasági szakon tanulni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam már, hogy az ilyen szakokon túltelítettség van, rengetegen tanulnak ott aztán munka keresésnél meg pofára esnek. Most vagyok 12. osztályos, hamarosan el kéne döntenem, hogy merre tovább, de nem szeretném beadni a jelentkezésemet egy olyan szakra aminek nincs értelme.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy akik a Corvinuson vagy a BGF-en végezték el a gazdálkodás és menedzsment vagy a pénzügy és számvitel szakot, el tudtatok helyezkedni ezen a területen, rendes fizetésetek van?

Mindenképpen részt szeretnék venni vmilyen mesterképzésen is csak még nem döntöttem el, hogy melyiken mert nem 100%, hogy nekem való ez a terület. Illetve ha minden jól megy akkor stabil nyelvtudásom lesz németből és angolból is mire megszerzem a diplomát. ( Angolból már megvan a C1 nyelvvizsgám, a németre most gyúrok rá, de mindkettőt gyakorolnom valamint fejlesztenem kell ez nyilvánvaló, hiszen egy munkahelyen nem az lesz a lényeg, hogy tudok-e a divatról vagy az egészséges életmódról beszélni... )


Szerintetek így jók lennének az elhelyezkedési lehetőségeim? (Tudom, hogy ezt nem lehet biztosra mondani, rengeteg minden változhat még addig, de azért érdekelne a véleményetek) 18/L



2014. nov. 6. 15:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Te leszel a mi csicskánk majd, kutyuska.
2015. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti, te mit dolgozol? Hol? Mennyit kapsz? Mit értél el, hogy ilyen a hangnemed?
2015. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!