Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szellemi munkával...

Milyen szellemi munkával tudok multimilliomos lenni?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, sikerült gimnáziumba bejussak, van egy középfokú angol nyelvvizsgam, es ugy érzem, eljött az ideje a pálya választásnak. Abban szeretnek segítséget kérni, hogy milyen munkák azok amelyek mar a kezdő ciklusban bőségesen fizetnek? Mindenféleképpen pénzzel foglalkozó állásban gondolkozom, ilyen például a bróker, menedzser, stb. Természetesen a célom luxus ház, yachtokra, Maserati GT, Hublot óra es meg sorolhatnám.

2014. nov. 12. 20:23
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a normalisan valaszolo tanacsait, rengeteget segitett ezzel. Megegyszer nagyon szepen koszonom!
2014. nov. 12. 21:24
 12/56 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a tanácsokat.
2014. nov. 12. 21:33
 13/56 anonim ***** válasza:
100%

Na, hogy egy kicsit lehutsem a kedelyeket:) alkalmazottkent a budos eletben nem leszel multimilliomos. Mivel nem tudsz semmit a vilagrol, ugy gondolod hogy a brokerek milyen jol meg vannak fizetve, mert nyilvan lattad a Wall Street farkasat, es hat ott is brokerkedtek vagy mi (az mar nem jut el a tudatodig, hogy speciel csalok es bunozok voltak vagy a masik lokott altal ajanlott Berki, aki szinten egy csalo es bunozo), vagy menedzser, mintha menedzsernek barki tanulna az iskolaban, ma elvegzed a menedzsersulit, holnap meg vezerigazgato leszel, ugye? LOL.


Naszoval, alkalmazottkent elerhetsz egy jo szinvonalu eletet, de a luxus hazat, thai qrvakat, Maseratit meg Hublot orat (LOL) felejtsd el.


Erre kizarolag egy eselyed van: ha alapitasz egy ceget, vagy tobbet. Csakis a sajat vallalkozas adhatja meg neked ezt az eselyt. Ezzel pusztan annyi a problema, hogy ez az esely is minimalis, de nem lehetetlen.



Aztan persze majd nagyobb leszel, a kezed beleer a bilibe, es rajosz, hogy ezek a dolgok amiket leirtal, qrvara semmit sem jelentenek. Vagy megmaradsz agyilag 15 evesnek es felnottkent is ez lesz majd a kozponti temad, ki tudja.



En annyit javasolnek, hogy a brokerkedest meg a menedzserkedest felejtsd el, es fordul inkabb a realtargyak fele: informatika, mernoki tudomanyok. Ebben van a jovo, ezzel tenyleg gazdag lehetsz. NYilvan csak akkor ha van sutnivalod, akaraterod, es persze egy nagy kalap szerencsed is.


Hja es nem artana ha tenyleg ERDEKELNE az amit tanulni fogsz. Ezen is gondolkodj meg.

2014. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:

Vártam mikor jön a berkisgyökér, és jött is a papírforma.

A kérdezőnek elnézi az ember a hülyeségét 15 évesen, de te 27 évesen ezzel a szöveggel vagy hígagyú vagy vagy életedben nem jártál a kisszobán kívül.

Kellenek az embernek célok, de ez amiket leírtál ezek nem azok. Ennek a nagy része még akkor se lesz meg, ha úszol a hitelben, mint a látszat emberek nagy része. Ha olyan talpraesett lennél, hogy ezt össze tudd hozni, nem itt kérdeznéd, meg 15 évesen több fogalmad lenne annál mint hogy sok pénzt akarok és pénzzel akarok foglalkozni érte. Akiknek yachtjuk van azoknak csicskáznak a menedzserek, nem ők kezelgetik más pénzét.

2014. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj utolsó ràd a kutya se kívàncsi ok??

Ha nem tetszik húzd el kis beledet.

Èn èrtèkes tanàcsot adtam neki,míg te egy nagy semmit.

Olvasgass Brian Tracyt okoska jó?

Aki valamit akar azt elèri ne magadból indulj,hogy tehetetlen és korlàtolt vagy.

Ez te mindseted,tartsd met magadnak.

Gondolom sikergondolkodàsról te se hallottàl,hàt nyilvàn nem ehhe egot le kellene raknod.

De làtszik az èleteden valószínű,ne válaszolj csak magadnak tedd fel a kérdést.

Mit értem el?

Mit akarok?

Hova tartok?

Ezeken gondolkodj el magadban.

Nyugodtan gyökerezhetsz én nem teszem tudod nekem EQ-m is fejlődik szépen.

2014. nov. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
Először is találd ki mi az, ami érdekel. Ha a pénzügy akkor nagyon jó, tanulj, mint a hülye, hogy bekerült a Corvinusra gazdasági és pénzügyi elemzés alapszakra, onnan pedig mehetsz tovább mesterre biztosítási és pénzügyi matekra. Ezzel csöves már biztos nem leszel, nettó kb 250-nél indulhatsz és 350-400000-et simán megkereshetsz később és innen csak feljebb van. De fontos, hogy ne átlagos akarj lenni a szakmádban, hanem a legjobbak között akarj lenni, akkor van esélyed meggazdagodni.
2014. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó ment az 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 zöld kéz,de csak egyet tudok kattintani rá.


Kulcsszó:,,ne legyél átlagos kérdező".

Mindig nyújts plusszokat a munkádban.

Ha alkalmazott is vagy kezeld úgy a céget,mintha a tiéd lenne.

Sose legyél átlagos ezt írd fel és ragaszd fel,mert az átlagosság nem vonzó dolog és nem visz előre,se cajozásban se az életben.

Tűnj ki mindig.

Utolsó nagyon jól leírta,mégegy korrekt válasz az enyém mellett.

2014. nov. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen Brian Tracy meg Robert Kyosaki fele okosito konyveket nyugodtan elfelejtheted, a 90%uk altalanos zagyvasag, a maradekot meg tudod magadtol.


En ismerek par embert, akik anyagilag nagyon sikeresek, magyar szemmel en is kozejuk tartozom (ha akarnek vehetnek Maseratit meg Hublot orat, bar ezt igazabol xarba se nezem mert ertelmetlen kulsosegek) de egyikunk sem ilyen konyveket bujt elotte, es azok alapjan lett sikeres.

2014. nov. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:

13as gyönyörűen megírta antutit. A berkis megönfejlesztőnjútúb videónés könyves maszlagot nyugodtan felwjtsd el, 100 méterrel lebeg a valóság felett.


Csak egy sikertelen senki voltam ;)

2014. nov. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:

#13-as!

Mar egy ideje gondolkoztam mar ezott is, milyen iranyba induljak, es az orvosi egyetemre gondoltam. Vannak ismeroseink, (nem nagykepuskodni akarok vele) akik a semmirol indultak, es ma M.o. 50 leggazdagabb emberei koze tartoznak. Egy alataluk alaputott cegbol hoztak fel magukat ide. Beszeltem veluk is, es aztmondtak, egy labon allni rossz utra vezet. Ezert irtam ide a kerdest, hogy esetleg milyen lehetosegekkel lehet jol keresni. Raadasul az orvoslas erdekel, de 30 eves korom utan kezdene beindulni, a vendegkor mar meglenne.

2014. nov. 13. 08:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!