Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szellemi munkával...

Milyen szellemi munkával tudok multimilliomos lenni?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, sikerült gimnáziumba bejussak, van egy középfokú angol nyelvvizsgam, es ugy érzem, eljött az ideje a pálya választásnak. Abban szeretnek segítséget kérni, hogy milyen munkák azok amelyek mar a kezdő ciklusban bőségesen fizetnek? Mindenféleképpen pénzzel foglalkozó állásban gondolkozom, ilyen például a bróker, menedzser, stb. Természetesen a célom luxus ház, yachtokra, Maserati GT, Hublot óra es meg sorolhatnám.

2014. nov. 12. 20:23
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Akkor megírom neked a tutit!


Először ne szakmát válts, hanem a fejedben tegyél rendet! Nem jó a sorrend.

Nem úgy lesz valaki gazdag, hogy az a célja: "gazdag akarok lenni", hanem olyan céljai vannak amik utána gazdaggá tették.


Ne úgy válassz szakmát, hogy mi az amivel jók tudsz keresni, mert nem fog menni. Orvosnak az megy aki segíteni akar, akit érdekli a téma, aki jó az odakapcsolódó tárgyakban.


1 "szakma" van ahol megállhatod a helyed ezzel a gondolatmóddal. A politikus és a hozzájuk köthető munkahelyek. Legyen nagy a nyelved és sok kapcsolatod, akkor megy, de enélkül még ez se.


Tehát elsőnek azt döntsed el, mi az amiben jó lennél, amit szeretnél.


Én gépész technikusnak tanultam. 4 évet lehúztam a szakközépben, és pár hónapot a technikusi képzésben, utána otthagytam és végül programozó lettem, amit szeretek. A gépész szakmát nem szeretném (egyik ágát se, max a műhely gyakorlatokat, pl eszterga, marás, stb)

Pedig a gépész szakmák jól fizetnek. Szerinted kaptam volna jó állást úgy, hogy nem szeretem csinálni, nem értek rendesen hozzá? Hidd el, nem lett volna belőle karrier, csak valami kényszer.

2014. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
60%

Megjelent a 49%-os berki farkát kedvelő hülyegyerek is. Mennyire vártam....



Nem veszed észre magad, hogy minden kérdésnél vesztesen jössz ki te szerencsétlen lúzer? Hagyd már ez a berki témát, meg magadat is hagyd, keress valami értelmes elfoglaltságot, olvass könyvet, hajtogasd ki a kedvenc luxus kocsidat meg nődet papírból vagy mit tudom én de kotródj el innen....

2014. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Utolso kerdezo! Ez most nekem szolt?!?!?!
2014. nov. 13. 09:46
 24/56 anonim ***** válasza:

Nem, hanem ennek a tökkelütött 49-os berki f.at szopogató szerencsétlen hülyegyereknek.


Az a baj, hogy 15 éves vagy, tőled elnézi az ember, hogy álmodozol. De ha egy ilyen idős korú ember, mint a 49%-osnak abból áll az élet, hogy tesztoszteronnal fújja fel magát, meg k.ni AKARJA a legjobb nőket az nagyon elkeserítő.


101% hogy ez a személy, aki minden kérdés alá beírogatja magát, SEMMIT DE SEMMIT nem ért el az életben, csak EL SZERETNÉ érni ezt az amerikai álmot, de ez nem így működik.


Először ne a szenny buta média mutass meg neked mi a helyes út. Amit bent látsz hazugság.


A berki a 30 milliós aranyrudat szépen vissza szolgáltatta a klapkának, ezt ő is elmonda, mert a show kedvéért volt csak berakva ez a jelenet... Akkora csóró hogy nem volt pénze megtartani ... Erről ennyit.


Egy ócska házban éltek a k. urvajaval, csak a show végére tudtak a beszedett gázsiból egy normális lakást venni, addig meg nyomorogtak nem tudom hány xy négyzetméteren.



De az ilyen hülyék erre kaphatóak, mint pl a 49%-os, csak ha valaki sok mindent akar elérni, ilyen felfogással semmit nem fog elérni, max a a parksöprést!


De mindegy, az ilyen csak hajtja magát, de közben mindenki lenézi itt és az életben is egy szerencsétlen hülye lehet, akinek az AGYÁBAN ebből áll az élet: pénz, pénz, pénz = BMW-k, luxusprostik, 55 centis bicepsz, gucci


Ez kb ilyen roma felfogás, de nem csoda, hisz a berki is az. Sajnos vannak ilyen fertő emberek még a világon.... Jó, hogy a képernyőről levették, így kevesebb ember látja, főleg a kisgyerekeknek nem lesz példakép ez a mocsok :D

2014. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:

#22 jól van kisgyerek.

Kutyát nem érdekel mit gondolsz,anyukáddasl beszélhetsz így oké?Ő lehet eltűri neked,kápise??

Fingod sincsen az életről tudod másokat is linkeltem jah hogy vaksi is vagy,meg a fúkuszod a kötekedésen.A te bajod kiscsávó.


Ezek az emberek lehet több értéket adtak mint te most aki ugatni tud de teljesíteni semmit.


Ez egy szabad oldal oda írok ahova akarok,nem te fogok megmondani,mert lesz_rom mit dumálsz ki vagy te nekem?


Látszik,hogy nagyon picike vagy.

Ez a baj a ,,magyarral",nem fog össze,hanem ugat és pattog,aki kicsit is máskép gondolkodik,ezért lelki sérült sok fiatal,mert ilyen dilletánsok élnek itt.

Szégyen komolyan,tehát lúzerezés otthon ha ők megengedik neked,itt ne, vagy húzz el,senkit se érdekel a véleményed,mert ezzel nem segítel a kérdezőnek.

Látszik mennyi eszed van,én akkor se veszem fel veled a kesztyűt éljél a kis életedbe átlagosan átlagos gondolkodással átlagos emberekkel.Hajrá,de egyet fogadj meg jó tanács,épits az EQ-dat,a saját érdekedben.

2014. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

#24 Kommunikációd nagyon kiváló,igazi intelligens,érzelmi reakcióid egészségesen működnek. :)

,,Hülye", ,,f_szt szopogató", gratulálok a kapa nyél kiesik a szádból mint egy tirpák paraszt szabolcsból.


Ha láttad volna Gidófalvit is linkeltem,na ebbe is köss bele MOST :)

2014. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező,nem akartam OFF-olni,de ,,meghúzom a határokat,hogy milyen viselkedést engedek meg" :)


Szóval a lényeg,ne higgy egyből senkinek még nekem se,hanem a lényeg kövesd azon embereket akik sikert értek el az életben,keress más mentort ha gondolod,de olyat akire fel tudsz nézni és tudod mit ért el,és akibe maximálisan megbízol.

Válaszd ki a szakmát amit szeretnél és keress benne sikeres embereket.


Én pl,sok sok programozóval kommunikáltam és leírta a haver,hogy mi kell speciel ha a Google-hoz akarok kerülni.

De ez csak egy példa.

Te pl,szeretnél brókerkedni vagy gazdászkodni akkor próbálj beszélni sikeres emberekkel.


Nekem a sokat szídott Brian Tracy nagyon sokat segített,mert tudom kezelni érzelmi reakcióimat,meg formálja a SZEMÉLYISÉGEDET,ez a kulcs kérdező,mert mindenki olyan életet fog élni,olyan dolgai lesznek amit a személyisége elbír és elhisz.

2014. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

Én inkább magamba néznék, mi az oka a 0%-os válaszoknak... :DD


Igen, a magyarság nem összefogásról híres, ez így van.


Csak Te olyan h.ülye vagy, hogy nem tudod felfogni, mi a baj az elméddel, nyilván ezért vagy h.ülye...


Attól, hogy belinkelsz ilyen fuxos romákat, meg "brájentrészit" még nem leszel Te a nagy kívülálló okos, tudod ezt mindenki megtudja csinálni, ne hidd, hogy Te különlegesebb vagy az átlagnál... Max lejjebb annál...


Ahelyett, hogy trollkodnál itt, miért nem hajtod az álmodat? Talán mert nem megy? A sikerembereknek egy szabad percük nincs, nem tudtad?


Te nem tudod miről szól az élet. Az élet arról szól, hogy valaki megtalálja a hivatását, abban jó legyen, másoknak segítsen, megfelelő szolgáltatást nyújtson. Aztán MAJD (!!!) ez után melléktermékként megjelenik a pénz. MAJD...


De neked ez szál kimaradt és csak a nagy fuxokat látod, meg a vasalt heréket. De nem baj, kell ez is, pont Te vagy a mai magyar átlag szenny népesség egyik alkotóeleme ! De adok +1 pontot, mert már a "brájentrésziig" is eljutott az agyad, ez már becsülendő... De remélem azt tudod, hogy nem fognak a könyvből vagy a monitorból kiugrálni a bankók, mert meghallgattad a hangoskönyvet :DDD

2014. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

#28


Mondom én,figyelj fejleszd picit a személyiségedet,ilyen hülye olyan hülye.


Igen nekem hivatásom van és szeretem is csinálni.De neked hiába magyarázom,ha annyira mindenki meg tudja akkor egyrünk hajrá csináld meg sok sikert én szurkolok neked.

Amúgy Brian Tracy tiszteljük már meg azt ez embert legalább,mert sok embernek adott lüketett,míg te csak elk_rod a másik mindsetjét.Érzed a különbséged?

Pontosan nem erről szólnak ezek a könyvnek,hogy várja az ember a sült galambot,hanem cselekvésre ösztönöz,hogy menj és csináld és ad egy hajtó erőt amit megérzel,hogy igen cselekednek kell,egyszerűen a zsigereidben lesz.Észre se vesz.

2014. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

"#24 Kommunikációd nagyon kiváló,igazi intelligens,érzelmi reakcióid egészségesen működnek. :)

,,Hülye", ,,f_szt szopogató", gratulálok a kapa nyél kiesik a szádból mint egy tirpák paraszt szabolcsból.

"


Attól mert így próbálsz érvelni, még hülye maradsz.


A guglihoz azért kerülnek be az emberek, mert annyira elhivatottak a szakmájuk iránt, de mint a többi válaszodból kiderül Te csak a pénzt látod ebben, meg a női lyukakat.


Ne próbálkozz, ezzel a mentalitással nem fog menni.

2014. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!