Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szellemi munkával...

Milyen szellemi munkával tudok multimilliomos lenni?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, sikerült gimnáziumba bejussak, van egy középfokú angol nyelvvizsgam, es ugy érzem, eljött az ideje a pálya választásnak. Abban szeretnek segítséget kérni, hogy milyen munkák azok amelyek mar a kezdő ciklusban bőségesen fizetnek? Mindenféleképpen pénzzel foglalkozó állásban gondolkozom, ilyen például a bróker, menedzser, stb. Természetesen a célom luxus ház, yachtokra, Maserati GT, Hublot óra es meg sorolhatnám.

2014. nov. 12. 20:23
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

Jól van utolsó,több is veszett Mohácsnál hagyjuk abba.

A kérdező normális válaszokat vár,jó oké az vagyok.

Csak hagyd abba,így jó,megfelel neked?

2014. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

hivatásod van bla-bla-bla


Nekem meg luxusházam Hawaii területén meg 6 yacht boldog tulajdonos vagyok...


Hagyjuk, szerintem maradj meg a heréknél, meg hogy hogyan élvezel bele a nőkbe... :D


Most hiába játszod a nagy okost itt, már leírtad magad a többi kérdésnél....

2014. nov. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:
En tenyleg nem akarok senkit jelenteni, de hagytam inkabb igy. Ezert csak arra szeretnelek megkerni titeket(ha lehet) ezt privatba folytassatok, hiszen mindanyijan azert jottetek fel, hogy valaszoljatok erre a kerdesre. Azert mindanyjiotoknak koszonom!
2014. nov. 13. 10:26
 34/56 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező,én már lezártam ezt vele,bocsi tényleg.

Ez nagyon gáz szitu ilyenkor szégyenlem a fajtámat,nem is értem na mindegy.

Remélem a lényeget meg egy két hasznos infót kaptál.

2014. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
0%

Ebből is láttál izelítőt,hogy ne hagyd,hogy felhúzzanak,pl ha elmondod majd,hogy ezt és ezt akarsz,fogsz kapni hideget,sokan utálni fognak,megvetnek majd,DE te tudod mit akarsz és mész mész előre.


,,Willingness to walk away",ilyenkor kell elsétálni.

Ő így látja nincs ezzel gond,de nem szabad,hogy felhúzd magad,jó oké,így van ahogy gondolod,de te tudod mit akarsz.


Kemény meló,de jó úton vagy már most,higgadtan reagálsz.

,,Non reactiv" vagyok.

2014. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
64%

Idézek egy másik kérdésnél a válaszaidból:


"Én nekem pl az az érték,hogy kiszállok az Audi A8-ból,mellettem a fullos testű fitnesz cicababa,a számlámra érkezik a milliós fizetés(én is programozó vagyok),szoláriumbarna bőrömön feszül a feszülős márkás ruha,egészséges vagyok,a csajt akárhányszor kielégítem konkrétan üvölt alattam.Kapom a jobbnál jobb állásajánlatokat,mindent megvehetek amit akarok,mehetek fullos 5*-os szállodákba,több nőm is lehet Háremet tarthatok válogatott nőkből. "


"Igen benne van az is,hogy a nők a pénzemért is mert adok magamra de olyat tudok nekik nyújtani szexben amit eddig senki,nem beképzeltség de volt,hogy akkorát élvezett,majdnem kitépett belőlem egy darabot is :) "


De lehet mazsolázgatni, aki szerette az édeséletet gyakorikerdeseken megtalálhatja írásos formában is :D



Szerintem tényleg jobb, ha elsétálsz, ne égesd magad tovább :D


És igen én szégyellem az emberi fajt most.....


Amúgy ezeket az idézeteket amit becopypastoztál ide ugyanúgy betudja linkelni egy közmunkás és takarító is.

2014. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
0%

Látod kérdező? :)

Itt most az megy,hogy rám reagál a srác,tehát az életben ezt jegyezd meg arra megy a figyelem akire reagálnak.


Amíg ő velem van elfoglalva én neked kielemzem őt.

2014. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező bocs az offért, de a 49%-os válaszolóhoz lenne szavam :)

Amit az előző kommentelő próbált neked elmegyarázni, de valahogy látom nem akar eljutni a tudatodig.

Nem az a baj, hogy sikeres akarsz lenni, és tepersz, hanem a miértje. Sok sikeres szakmailag kiváló ember van, akik ez mellett nem szűntek meg embernek maradni. Akiknek az érték: család, VALÓDI barátok, emberi kapcsolatok, egy hobby amit nem azért űz mert jajj drága és ezzel menőzik, hanem mert szereti. Egészségesen étkezni szintén ezért, nem felvágásból sznobizmusból. Neked mi is az lrték? Előbb valaki beírta: legfullosabb agyatlan csajok, kocsik....LOL ezért dolgozol. Ahogy előttem írták egy 15 évestől még oké, de hogy egy felnőtt ember csak ebben lássa élete értelmét, ez vicc.

Mindenki szeretne sikeres lenni, és ez nem baj ahogy mondtam, de hogy mellette milyen ember maradsz(leszel) az már nagyon nem mindegy.

Pontozz le nyugodtan.

2014. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
39%

Na végre utolsó,egy normális hozzászólás.

Jogos a kérdésed,nem csak ezek az értékek és nem csak ezek a miértek,ez már csak a tejszínhab a dobostortán.

Mert szeretek nagyon élni,és nem azért mert ezt reklámozom hanem mert nekem ez egy jó érzést ad mint egy kokósnak egy csík kokain.Tehát lehet félre érthető volt,nem csak ebben látom én,hanem a szakmai sikerekben,hogy mellette egészséges ember vagyok,nem egy lerokkant aki nyög nyög itt fáj ott fáj,és aki kiteljesedett életet él.

Én hobbim hát komoly szinten lehet nagyon drága igen de ezt már 7 éve űzöm,mert pont az átlagtól akarok eltérni,nálam ez a kulcs,hogy ne legyek átlagos mert nem bírom.

,,Az átlagosság nem vonzó".Nem tudom miért mindig is vágytam nagy dolgokra,kinek mit jelent ez?

Érték nálam:

-Kiterjedt baráti kör akikkel értéket adunk egymásnak(nem pénzbelire gondolod,hanem fejlődésre)

-Szakmai elismerés

-Egészség,amibe nálam benne van hogy erős egészséges,fit,izmos testem van,de ez én vagyok.Nem fáradok ki,és olyan élményt adok a lányoknak amit nem sok helyen kapnak meg.

-személyiségbeli fejlődés,hogy fel merem vállalni amire vágyok még ha ez ellenszenves is másoknak,ide kőkemény volt eljutnom,hogy ne másoknak akarjak megfelelni,hogy jajj mit fognak gondolni,és ha ide eljutsz na ez már egy jó út,amikor belesz_rsz a legtöbb embernek a kritizálásába,levetkőzöd és csak mész mész előre,semmi se állíthat meg.

Sok ember ,,nem adja önmagát",mert be akar illeszkedni a társadalomba,kőkemény munka volt nekem is ezt kiűznöm magamból ez az ,,álljál be a sorba".

-Igen nálam vannak ezek az anyagi jellegű értékek,de ez már csak a tejszínhab a tortán,tehát ha most azt mondaná KisPista,hogy menjek csalni,lopni,és milliárdos leszek,nemet mondanék,mert én ezt arra értem hogy a cél meg van és az eszköz is a kezembe,akkor kialakítom úgy az életem,hogy ezeket elérjem és felfejlődök oda,hogy elbírjam az Audi A8-t,tehát speciel nem csak az A8 a lényeg,hanem maga a személyiség ami oda ahhoz a szinthez kell,és ennek a gyümölcse az Audi vagy a Wellnessz vagy akármi.

Tehát maga a fejlődés ami boldoggá tesz és amikor eléred magadtól egy fajta orgazmust kapsz pluszba,hogy igen ezt te csináltad meg.

Na remélem ez ért hető volt,mert kacifántosan tudok fogalmazni. :)

2014. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
Az elso ket valaszt kiveve ez az oldal a leghasznosabb. Megprobalom az ertekrendet helyrerakni es tenyleg koszonok mindent!
2014. nov. 13. 14:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!