Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Frissen végzett jogászként...

Frissen végzett jogászként felsőfokú angol nyelvtudással milyen lehetőségeim vannak értelmes munkák terén?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég végeztem az egyetemen és azonnal álláskereséshez is láttam tudva, hogy nem egyik napról a másikra talál az ember állást sajnos. Ahogy végignézem az álláskereső oldalakat az arány elkeserítő amit sajnos tudtam korábban is de jogot kezdtem el tanulni így nem igen tudok utólag változtatni ezen: 300 műszaki/informatikai munkára jut 60 jogi jellegű aminek a nagyja 3-5 év tapasztalatot kíván meg amivel pályakezdőként egyértelműen nem rendelkezem.

Hol és milyen jellegű munkákat keressek ha nem szeretnék kifejezetten ügyvéd/ügyész/bíró lenni viszont jó lenne ha hasznosíthatnám az öt év alatt elsajátított tudást és az angol nyelvet is szívesen használnám?


2014. nov. 13. 21:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kösz
2019. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!