Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz író cég létezik?

Önéletrajz író cég létezik?

Figyelt kérdés

Ha igen tudtok segíteni?


Mielőtt jönnek a negatív hozzászólások, tudok írni, csak szeretnék egy nagyon ütős önéletrajzot, ami megállja a helyét mindenütt, és a sok közül kiemelkedő lehet!



2014. nov. 26. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Biztos létezik, mert a hülye és/vagy naív embereket lehet a világon a legjobban lehúzni. Aki nem tud önállóan megírni egy szakmai önéletrajzot, az nem munkaképes még. Mivel 0 a probléma megoldó képessége.
2014. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mindenki tud igen önéletrajzot írni, csak nem mindegy hogy az milyen... bár örülök neki, hogy neked van egy nagyon profi önéletrajzod!

Gondoltam mivel pályakezdő vagyok és nincs sok tapasztalatom, előző munkahelyem így elég hiányos... Hiába adom be 100000 helyre nem jön vissza jelzés sem, igaz ez egy kis megye... de mint pályakezdő elég esélytelen és nehéz... gondoltam ha lenne egy profi önéletrajzom ami jobb mint egy átlag akkor talán nem tennék félre... ennyi...

2014. nov. 27. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

És akkor ők majd kitalálnak neked előző munkahelyeket ?

Ha ennyit nem tudsz megcsinálni, mit akarsz dolgozni egyáltalán?

2014. nov. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De megtudom csinálni képzeld el!! És nem arra gondoltam hogy írjanak bele kamukat... mindegy látom csak a furkálódás megy
2014. nov. 27. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyet nem igen lehet írni, ami az egyik helyen bejön, nem biztos, hogy a másikon is.

Az enyémet eddig két szakember is átnézte, mégis 1 év alatt 1 helyre hívtak be.

2014. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, végre egy értelmes ember!
2014. nov. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!