Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki elvégez egy gazdálkodási...

Aki elvégez egy gazdálkodási és menedzsment alapképzést, mondjuk a pécsi közgázon, az utána mit dolgozik?

Figyelt kérdés
Mármint mit csinál, egy ilyen közgazdász?

2014. dec. 2. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A munkatársam több banknál is dolgozott ezzel (Közgázon BSC.-ben végezte el), mielőtt külföldön felszolgálónak állt...
2014. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen szakot végeztem, nos választhattam, hogy irodai kávéfőzőnek megyek 100 ezerért vagy kimegyek külföldre 300 ezerért gyorséttermi dolgozónak. Mivel mindkét munkakört próbáltam már diákként, inkább az irodát választottam, így reménykedem abban, hogy némi szakmai tapasztalattal és nyelvtudással már jobban fogok kelleni külföldre nem gyorséttermi munkakörökbe is.
2014. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Érdekes nekem rokonom ezzel a diplomával helyezkedett el Magyarországon egy külföldi ruhacégnél managerként. 620ezret keres nettóban+ingyen máv,bkv,korlátlanúl, +ruhakedvezmények stb...
2015. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja és ő is a PTE KTK-n végzett, 3. vagyok
2015. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jan. 12. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!