Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti kimennétek külföldre dolgozni?

Ti kimennétek külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

Lassan úgy érzem, egyre kevesebb vesziteni valóm van ha elhagyom az országot. Tehát konkrétan a magánéleti részét nem igazán variálná meg a költözés.

Sokat hallok arról, ismerősöktől, interneten, mindenhol, hogy jobb kint a megélhetés, az itthoni helyzetet meg, szerintem senkinek sem kell bemutatni.

Van egy minimális alaptőkém a költözésre és egy szakmám is van.

Ilyen lehetőségek mellett, szerintetek érdemes lenne belevágni?



2015. jan. 4. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2015. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
Igen,csak biztos nyelvtudás kell hozzá.
2015. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Én inkább hazamennék dolgozni külföldről Magyarországra. A külföldi munkavállalás könnyen időpocsékolássá és időelvesztegetéssé válhat.


Mindenhol jó, de a legjobb otthon.

Biztos, hogy megtalálod otthon egyedi, csak neked szóló lehetőségedet.

Sok sikert!

2015. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Nezz korul, tajekozodj, ismerd meg a valodi korulmenyeket* es donts. Nem mindenkinek valo a kulfoldi elet, de van akinek bejon. Nekunk pl. bejott de ismerek olyat is aki vegul hazament mert itt nem talalta a helyet.


*ne higyj a legendaknak, a szobeszednek, rengeteg hulyeseg terjed, ebben a politikusok is elen jarnak...

2015. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha van szakmád és a nyelvet is beszéled valamennyire akkor érdemes megpróbálni. Van egy olyan mondás, hogy életed végén jobban fogod bánni amit nem tettél meg, mint amit megtettél. Annak semmi értelme, ha nyavalyog az ember. Pont ezért indultam én is neki, nekem végül bejött, mert rövidebb munkaidőben dolgozom mint otthon, kisebb a leterheltség és normális a fizetés. De van akinek nem jött össze, vagy munkát talált, de mégsem érezte magát jól, így hazamentek.


Nézegesd a facebookon a lehetőségeket, jó és rossz tapasztalatokat.

[link]

[link]

[link]


Ezen túl lépj be annak az országnak a csoportjaiba, ahová mennél (pl. magyarok Ausztriában és hasonlók, akár tartományok is külön)

2015. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágj bele. Ha később meg is gondolod magad,mire észbe kapsz külföldön összeszedtél egy jó kis tartalékot. Sokan maradnak idekint,nem véletlen,majd megltod. Elcsépelt dolognak tűnhet,de a kaland kedvéért sem elvesztegetett idő néhány évet más országban élni,csak nem szabad rástresszelni. Világot látni,több embert megismerni sohasem lehet rossz dolog,főként ha közben meg is szeded magad.
2015. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!