Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondtak nekem a munkahelyem...

Felmondtak nekem a munkahelyemen. Más ezt hogy emészti meg? Azóta nem találom a helyem, nem tudom hogyan tovább hirtelen.

Figyelt kérdés

Tegnap leközölték velem, hogy nem kell többet mennem 10-e után dolgozni, de még kb 1 hónapig szerződésem van velük. (Márciussal együtt 8 hónapot voltam ott, de egy hónap ebből csak papíron ugye.) Tudta a főnököm, hogy egyszer el akarok majd menni, de nem most akartam még. Leépítésre hivatkoztak és azt mondta a nagyfőnök, hogy ne a közvetlen főnökömet okoljam érte. Ezt nem értettem miért teszi hozzá, de ezután mindjárt gyanús lett, mert korábban még próbaidő alatt hallottam a telefonbeszélgetést amiben engem elemzett ki a főnököm és nem éppen pozitívakat mondhatott, aztán azt mondta nekem, hogy (akkor telefonon) rendelést intézett. Aztán ma azt láttam délután, hogy már ki is takarították a szekrényemet, holott még kell mennem 2 napot. (De minek...) Már szerdán felveszi a munkát az illető szerintem, akit oda helyeztek.

Milyen dolog ez, hogy jó hogy nem ki is pakolták a szekrényem meg állítólag a közv. főnököm nem is tudott a kirúgásról?! Nehéz elhinni.


Aki szintén így járt, írjon! Adjunk erőt egymásnak!



2015. febr. 7. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. Anno mikor engem kirúgtak megkönnyebbültem, nem szerettem éh-bérért dolgozni. Bár hiteleim vtak meg szegény vtam de akkor is. Most is elobb utóbb váltanom kene de nem merek:-S
2015. febr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Honnét tudta a főnököd, hogy el akarsz menni?

Ha a munkahelyen azt hajtogatod, hogy le akarsz lépni, persze hogy nem tartanak ott sokáig.

2015. febr. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Depressziós lettem és egy nap felakartam mondani mert sehol nem éreztem magam jól, se itthon és ebből kifolyólag ott se és ki voltam akadva, minden nap sírva mentem. Nem részletezem, a kiváltó ok röviden a nagy büdös magány. Munkában senkivel nem tudtam beszélgetni haza jöttem és itt se senki... barátnőm se egy se. Ha voltál ilyenbe megértesz. Azt is értem, hogy ha nem számítanak úgy rám, nekem az a baj, hogy várhattak volna 2 hónapot. Egyrészt jó, hogy lelépek onnan azért én is így érzem, de a pénztelenség borzasztó. Az idegesít. Az elején folyton azt hallgattam amikor csak beletanultam, hogy hát ők ugyan annyit keresnek mint én aki nem tudja annyira csinálni a dolgokat, meg hogy ő 30 éve dolgozik meg ki tudja hány éve ezt csinálja, meg hogy nekem mezei tanfolyamom van csak, nem 3 évig tanultam. Nem volt az elején pozitív élményem sehol, ott se... Lelkileg megviselő volt.
2015. febr. 9. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem nyolchónapos munkaviszony után küldtek el azzal az indokkal, hogy én voltam a legjobb dolgozó (!).

Mint kiderült, már mindenki tudott róla, az utolsó napon ki is nevettek a félanalfabéta kollégák.

Nagyon fájt, mert szerettem a munkám, de egyben büszke is voltam, ugyanis nem azért tettek ki, mert már nem voltam jó a főnök ágyában.

2015. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!