Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kórházi dolgozók! Elindult...

Kórházi dolgozók! Elindult már nálatok a leépítés? Ki hogyan éli meg? Mikor dől el a kórházak/osztályok sorsa, felosztása?

Figyelt kérdés
Mikor fog eldőlni, melyik kórházban hány munkahely szűnik meg? Hány ágyat vesznek el? Szerintetek az ápolókat ez mennyire fogja érinteni? Kicsit el vagyok keseredve. Igaz diákként dolgoztam más területen, illetve van más végzettségem is, de az önéletrajzomba az eü-n kívül mást nem nagyon tudok írni, hiszen ebben dolgozok évek óta. Viszont most, hogy leépítések várhatóak nagyon félek,hogy megmarad-e az állásom. Vidéki kórházban dolgozom és csak pletykákat tudunk, Senki nem mond semmit....
2015. febr. 7. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Remélem Szolnokon a Hetényit be is zárják!Ennyi flegma,rosszindulatú embert,mint akik ott dolgoznak még sose láttam!
2015. febr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még nem indult meg sehol,az ápolók, orvosok (ha tehet úgyis kihúznak külföldre, vagy elmennek magánklinikákra dolgozni).
2015. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!