Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elvállalnátok egy aljegyzői...

Ti elvállalnátok egy aljegyzői pozíciót 80-90% roma lakosú településen?

Figyelt kérdés
Felvettek aljegyzőnek, de még nem döntöttem. A településen nyomor van. 100%-os munkanélküliség, roma a polgármester is. Félek, hogy idegroncs lennék 2 hét alatt és az eddigi nyugis, de kis bérű munkámat visszasírnám. Mit tegyek?

2014. júl. 26. 15:15
 1/7 anonim válasza:
92%
Jól látod a helyzetet. Én biztos, hogy nem vállalnám.
2014. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%

Ha te is roma vagy akkor esetleg vállald el. Ha magyar vagy, szerintem a 2 héttel túlbecsülted a dolgot. Max. 3 nap lesz az, és nem is az ideg fog elvinni...


Szóval én meg sem gondolnám a helyedben. Totál kizárt, hogy elmenjek egy ilyen településre dolgozni. Kocsival is kikerülném.

Inkább próbálj meg a nyugis munkád mellett, vagy közben valamit magadnak kitalálni, hogy több bevételed legyen. Persze más dolgában mindig okos az ember.

Sok szerencsét!

2014. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, én nem vagyok roma. Nemrég maga a falu s fizetésképtelenné vált egy időre. Már elkezdtem egy kis vállalkozást, hát ha az megdobja a bevételeimet.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. júl. 26. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Nagyszüleim egy SzSzB megyei kisvárosban laknak, ahol kb. 20% a cigány.

Az egyik család kb. 4 háznyira lakott az ottani aljegyzőtől. Rendszeresen ment a bulikázás, olyan hangerőn, hogy 3 utcával odébb se lehetett megmaradni. Az aljegyző átment szólni, ott életveszélyesen megfenyegették és azóta se volt ennek semmi következménye. A rendőrök is vagy lesz@rták vagy féltek...


Na, akkor képzeld el, hogy egy 100% cigány településen mi lehet...

2014. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez pedig egy borsodi falu, amihez tartozna még egy falu, ahol ugyanez a helyzet.
2014. júl. 26. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak néhány eset az itteni járásokból:

Tokaji járás: a "kisebbségre" panaszkodó lakosokat minden lehetséges módon megpróbálják lebeszélni arról, hogy panaszt tegyenek a "kisebbség" bármelyik tagja ellen. Ha kell a romáknak valami, "kiharcolják" a polgármesteriben.

Sárospataki járás: Olaszliszka....

Szerencsi járás: A polgármesteriben rugdosta az ajtót, ordibált, leköpte az önkormányzati dolgozót. Megverték a körzeti orvost. Megverték a jegyzőt.


Ahova felvettek, melyik járásban van?

2014. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vállald el. Idegroncs lennél tőle.
2014. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!