Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valahol olvastam, hogy Budapes...

Valahol olvastam, hogy Budapesten csak az nem talál állást, aki nem akar dolgozni. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Illetve attól függ, mit tudsz, ki vagy.


Nekem legutóbb 8 hónapomba telt. Nyilván jobb a helyzet, mint máshol Magyarországon, de itt se garantált, hogy lesz munkád.

2015. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bármit elvállalsz, akkor pikk-pakk lehet munkát szerezni, még hajléktalanként is.
2015. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismeretség, képzettség sokat számít, de még ezek nélkül is lehet találni ha kitartó vagy.
2015. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha annyi csak az elvárásod hogy dolgozni szeretnél akkor 1 nap alatt simán lehet találni.
2015. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van ahogy mondod kérdező, csak az nem talál aki nem akar vagy nem akar "rangon alulit".


Egy minimál béres állást Budapesten hamar talál bárki de inkább jobbat. Vidéken még az ilyen rossz fizetésű állás is ritka.

2015. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. 2 diplomásként kiestem a szakmámból és még legalja munkákra sem vettek fel, mondván: túlképzett vagyok.... Végül majdnem 1 év után sikerült elhelyezkedni.
2022. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!