Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hülye vagyok ha nekem fontosak...

Hülye vagyok ha nekem fontosak az ilyen dolgok?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, de nem találtam semmilyen munkát, mindenhonnét elhajtottak, már teljesen el voltam keseredve amikor a sógorom szólt,hogy van egy barátja aki egy nagy magyarországi cégnél igazgató, és segíthet nekem oda bekerülni.

Elgondolkoztam a dolgon, de annyi kritérium van aminek nem felelek meg, nagyon jó fizetést adnak, de például nyelvvizsga is kéne nekem meg nincs, de erre is azt mondták,hogy ne törődjek vele, és áprilisban be kell mennem, mert akkor vannak az interjúk, de 10-szeres túljelentkezés van a helyekért, és én annyira kellemetlenül érzem magam, tipikusan mint amikor egy nem oda való embert ültetnek be valahová, viszont nagyon kéne a pénz és a munka, de tényleg nem tudom mi legyen, kétségbe vagyok esve, nem akarom elvenni a helyet olyanoktól akik jobban megérdemlik mint én.

A szüleimnek is elegük van abból,hogy eltartanak, ők nagyon akarják,hogy menjek.

Nem akarom a kifogást keresni, szeretnék dolgozni, de nekem fontos lenne,hogy megérdemelten kerüljek oda.


2015. márc. 12. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulsz tovább? Egy érettségivel kitörölheted a popsid...
2015. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ez a te szerencséd most a protekció."


Ezt manapság inkább úgy hívják, hogy kapcsolati háló :)

2015. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"de nekem fontos lenne,hogy megérdemelten kerüljek oda"


Akkor menj el, és bizonyítsd hogy megérdemled. Viszont lehet jönni becsületességgel, meg lópikulával, de manapság muszáj kihasználni az adódó lehetőségeket. Ha "benyomnak" egy állásra akkor mi van? Fizetést kapsz érte, ha akarsz akkor beletanulsz, de önerőből egy érettségivel meg semmire nem viszed.

2015. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!