Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előző munkahelyre nagyon gáz...

Előző munkahelyre nagyon gáz visszamenni? Szeretnék visszamenni, de nem tudom, hogyan kezdjem.

Figyelt kérdés
Nem is biztos, hogy visszavennének, de szeretném megpróbálni, mert az új munkahelyem ezerszer rosszabb, mint a régi. :(
2015. márc. 25. 09:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És, ha visszavesznek, mit fognak gondolni rólam a kollegák? Ti mit gondolnátok egy ilyen emberről?
2015. márc. 26. 10:12
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, régi ismerősként üdvözöltük. Mikor elment nem cseszett ki senkivel, szóval...
2015. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én sem csesztem ki senkivel. Inkább olyan dolgok voltak, hogy a kisfiam egy időben sokat betegeskedett, és a sok táppénzt szóvá tették azok, akiknek nincs is gyerekük. Szóval ezek az emberek áskálódtak rendesen, de én nem tudok róla, hogy valakivel is kicsesztem volna. Szándékosan legalábbis biztos nem.
2015. márc. 26. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!