Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állás van Asszisztencia...

Milyen állás van Asszisztencia/Adminisztráció témában, ahová nem kérnek főiskolát és nyelvtudást, de mégis 100. 000ft a havibér?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
miért nem keresel magadnak? nem hiszem h bárki is leáll majd neked munkát keresni.. meg egy kicsit túlzottak az elvárásaid..
2008. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2008. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ez úgy nagyjából a verd ki a fejedből kategória.

(bár ha a 100e-t bruttóban értetted, akkor esélyesebb)

2008. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ezen a területen akarsz elhelyezkedni ilyen gépírástudással?
2008. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem túl sok a dolgom, nincs időm munkát keresni. a 100.000 bruttóba már megfelelne. Valaki legyen rendes velem és segítsen!
2008. aug. 27. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy. Ha nincs felsőfokú végzettséged, és nem beszélsz nyelveket, a mai világban nem dolgozhatsz irodában, legfeljebb takaritóként. Amúgy meg miből gondolod, hogy másoknak lesz ideje munkát keresni neked??? Ráadásul vadidegen emberektől kérsz ilyet. Miért nem egy ismerősödnek mondod, hogy szóljon, ha talál valamit. Vagy menj be a munkahivatalba, hogy keritsenek neked valami állást, de ne mond a feltételeidet, mert jól körberöhögnek majd.
2008. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazán rendes vagy :S
2008. aug. 27. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenét csinálsz,hogy nincs időd munkát keresni???

Én azért nem keresek neked, mert s két gyerekem nevelés, a hobbi munkám végzése és a háztartás vezetése mellett magamnak keresek 4 éve munkát. Na ehhez mit szólsz.

S nekem van két főiskolám.

2008. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Közintézményekbe, iskolába mehetsz adminisztratív feladatokat végezni, ott még örülnek is annak, ha nincs fősulid, mert a kötelező bértábla miatt így kevesebbe kerülsz. Ráadásul ezek az állások ritkán nyelvigényesek. Azt viszont nem tudom neked megmondani, hogy érettségivel - azt nem tudom, volt-e korábban munkaviszonyod, mert az is számít, hanyadik éve dolgozol - eléri-e a közalkalmazotti fizu a 100 bruttót.
2008. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, megnéztem a bértáblát, ha van valamilyen felsőfokú okj-s szakképesítésed, és nem vagy kezdő, hanem van már legalább 10 év munkaviszonyod, akkor esélyes vagy a bruttó 100-ra. Ha csak érettségid van, akkor legalább 20 év munkaviszony kell hozzá.
2008. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!