Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állás van Asszisztencia...

Milyen állás van Asszisztencia/Adminisztráció témában, ahová nem kérnek főiskolát és nyelvtudást, de mégis 100. 000ft a havibér?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 14:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

2008.jan. 1.-től érvényes közalkalmazotti bértábla

A 2008-as közalkalmazotti illetménytáblázat bértételei (Ft/hó)

[link]

nézegesd és álmodj.

Sima érettségivel B13-ban éri el a fizud a bruttó százat. Ehhez azt érdemes tudni,hogy a bértáblában kategóriát 1-ből a 2-be 3 évenként lehet lépni. Szorozd ki. Kb 39 év múlva.

2008. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Ez elég siralmas! Nem is értem miért nem mennek el innen az emberek!? Szánalmas az egész...
2008. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért nem mennek el olyan állásokból mint a hivatalok!

Mert fix stabil állás, hisz az állam fizeti ki őket, másfelől pedig dolgoztam én is városi önkormányzati hivatalba és nem baszogatnak hogy ezt csináld azt csináld, legyen kész amikor akarod, elmehetsz mellette tök nyugodtan vásárolgatni, ehetsz az íróasztalodnál, szóval tök nyugodtan, ha nincs az nap semmi melód, csak fogod magad és játszol a számítógépen EGÉSZ nap, átmész másik irodába és trécselsz a munkatársaiddal, vagy röhögcséltek egész nap.


El se hinnéd milyen aranyélet úgy dolgozni egy hivatalba, hogy nem hajtanak és mellette kapsz 80.000ft-ot, közbe csak azért jársz be hogy jól érezd magad, ha rád sóznak egy kis melót megcsinálod és szabad vagy! :D


Lazítanak bár 8 óra a munkaidő ebből ha kemény 3 órát dolgoznak egész nap sokat mondtam! :)))


Vállald be, életed egyik legjobb döntése, ja és elfelejtettem mondani, hogy ha hivatalba mész és elmész mellette egyetemre vagy főiskolára tanulni simán elengednek azokon a napokon mikor suliba vagy, sőt van olyan hivatal ahol ha nagyon nagy szükségük van rád, akkor még kifizetik a tandíjadat is! (ld pl. katonaság)


Szép napot!

2014. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!