Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek gyerekes megoldás...

Szerintetek gyerekes megoldás ha én csak a gyesből tartom el magam és gyerekemet hogy be bizonyítsam hogy nincs szükségem a párom pénzére?

Figyelt kérdés

Egyrészt jó lenne a diétámnak, másrészt megtanulnék önállóbb lenni mivel anyósomékkal élünk, harmadrészt megtanulnák bánni a pénzel.

Nem vagyok tisztában teljesen az árakkal mivel nem én szoktam vásárolni.

Szerintetek butaság?



2015. ápr. 28. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha hazasok vagytok akkor ennek a kerdesnek a vilagon semmi ertelme.
2015. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Házasok vagyunk igen, de állandóan azt hangoztassa a férjem hogy ő milyen sokat dolgozik, én meg csak itthon vagyok, én ráérek azt csinálni a gyerek mellett amit akarok, a gyereknevelés nem olyan nehéz mint amit ő dolgozik, ő autószerelő.

Én nem dolgozok meg a pénzemért erre céloz.

Ő 7 napból 4-et dolgozik. Én 24 órából 20 órát vagyok a gyerekkel kb.

Be akarom bizonyítani hogy én is be tudom osztani a pénzt.

És megmutatom hogyan kell spórolni.

És hogy ér annyit a gyereknevelés mint az ő munkája.

2015. ápr. 28. 18:19
 3/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Nem vagyok tisztában teljesen az árakkal mivel nem én szoktam vásárolni. "


Viszont ha megoldod, akkor elmehetsz Matolcsy György reklámarcának!

2015. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
amennyiben ezt kivitelezed (beleértve a kajátokat, rezsiteket is, és a pelenkát stb.), akkor írj róla könyvet, hogyan sikerült!...csak legyen egy szerkesztő, aki nem kap agybajt a helyesírásodtól egy fél óra alatt
2015. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
"Én 24 órából 20 órát vagyok a gyerekkel kb. " néha azért menj el vécére és hagyd a kölköt aludni!
2015. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd mondd meg alkalomadtan a ferjednek hogy hazassagban minden jovedelem jogilag kozos.
2015. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha gyesből nem halsz éhen, tényleg írj(vagy inkább irasd meg olyannal, aki tud magyarul) könyvet. Egyébként meg akkor kísérletezz ilyenekkel, amikor már nincs ennyire rád utalva a gyerek. Az ő jólétét ne kockáztasd a saját hiúságod és tájékozatlanságod miatt.
2015. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Te is dolgozol, ez nem vitás! Méghozzá nem könnyű munkát!

A pároddal a pénz közös. Mellesleg a gyerek miatt adókedvezményt is kapnia kell a férjednek, holott igazábol te dolgozol érte a gyerekkel. Ezeket a férjednek is tudnia kéne.


De nem lehet igy osztozkodni, marhaság amit tervezel!!!


Ha elválnátok akkor kapnál a férjedtol gyerektartast is, szoval ez nagy hülyeség ha csak gyes és gondolom családi potlékbol próbálod.

Semmi valóságalapja nincs igy.

2015. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Na, akkor elmondom neked. A GYES nettó 23.000 ft. Egy családi ház téli havi fűtése 40-50.000 FT.

A 23.000 ft-ból még a kaját sem tudnád állni. Na, gondolom, ha anyósoddal élsz, akkor a rezsibe nem kell fizetni.

Szerintem hagyd egyedül a férjed egy napra a gyerekkel, majd meglátja ő is, mennyire semmi munka nincs vele...

Nem mellesleg azt kéne felfognia, hogy neked jelenleg azért nincs jövedelmed, mert feláldoztad a karrieredet a közös gyermek érdekében! És ezért hálásnak kéne neked lennie, nem szemrehányni. Nem is értem, hogy jöhettél össze egy ilyen emberrel?

2015. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor egy nagy butaság az egész?
2015. ápr. 29. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!